Logistik

TextilEco a.s.

Místo práce
Blansko, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 32 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Perspektivní a stále se rozrůstající firma zabývající se rozvozem balíkových zásilek po celé ČR přijme svědomitého pracovníka/ci na pozici logistika.
Náplň práce:
plánování a koordinace denních přeprav, administrativa spojená s logistikou,
tvorba reportů

Rozšiřujeme automatizované výdejní a sběrné stanice (Penguin boxy) po celé ČR, expresní přepravu zásilek mezi boxy. Budujeme moderní logistické služby, opírající se o vlastní vývoj.
Obsluhujeme převážně vlastní zákazníky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* zázemí stabilní a prosperující české společnosti s ekologickým posláním
* pracovní poměr na plný úvazek
* nástup dle dohody
* možnost profesního růstu

Informace o náboru

Životopisy zasílejte na emailovou adresu: [email protected]
Tel.:797 815 008

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

Praxe v logistice

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- komunikativnost, samostatnost a schopnost týmové práce,
- technické a logistické myšlení, orientace na mapách
- zvládání stresových situací, znalost MS Office.
- řidičský průkaz sk. B
- zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, chuť učit se novým věcem
- Praxe v logistice výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost TextilEco a.s. se od roku 2009 zabývá sbíráním šatstva, jeho tříděním a následným zpětným návratem zpět do oběhu. Provozuje síť 60 maloobchodních prodejen Genesis.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Palackého 715/15
11000 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Alena Bubeníková
E-mail: poslat životopis
ID: 3676000  Datum zveřejnění: 8.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc