EHS Coordinator / Technik BOZP / HSE Coordinator

TG, s.r.o.

Miesto práce
Hrušky, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacVýška platu závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spoluzodpovídá za záležitosti týkající se problematiky BOZP, PO, ŽP a hygieny práce a za jejich soulad s platnou legislativou
• Zabezpečuje a koordinuje styk s orgány státní správy a samosprávy, pod jejichž působnost společnost a její činnosti spadají
• Zpracovává požadovaná interní a externí hlášení, sleduje legislativu a podílí se na tvorbě potřebné systémové dokumentace
• Vypracovává návrhy a opatření na zamezení pracovních úrazů, snižování pracovních rizik a rizik v oblasti BOZP
• Spolupracuje při provádění interních a externích auditů ve společnosti, zaměřených na oblast BOZP, PO a ŽP a odstranění zjištěných nedostatků
• Organizuje a zabezpečuje školení zaměstnanců v oblasti BOZP, PO a ŽP

Zamestnanecké výhody, benefity

• Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Zodpovědnou a samostatnou práci
• Měsíční prémie
• Odměny při pracovních a životních jubileích
• 3 dny dovolené navíc

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.2.2023 (ostáva ešte 13 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Celosvetový dodávateľ automobilového priemyslu so zameraním na interiérové diely.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru
• Min. 3 roky praxe ve výrobní společnosti
• Znalost AJ na komunikativní úrovni
• Oprávnění pro výkon odborné činnosti na úseku BOZP
• Oprávnění pro výkon odborné činnosti na úseku PO a ŽP
• Řidičský průkaz sk. B
• Výbornou znalost MS Office
• Samostatnost a zodpovědnost
• Schopnost řešení konfliktů a týmové spolupráce
• Ochotu učit se novým věcem

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme spoľahlivá spoločnosť s bohatými skúsenosťami. Zabezpečujeme zamestnanie pre spoločnosti automobilového a výrobného priemyslu

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Adriana Šišková
E-mail: poslať životopis
ID: 4450304  Datum zveřejnění: 17.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac