Reagujte bez životopisu

Lean Manufacturing Engineer, CI Specialist

TG, s.r.o.

Místo práce
Hrušky, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.5.2023
Mzdové podmínky (brutto)
3 000 EUR/měsícMzda se bude odvíjet od zkušeností uchazeče

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

Odpovídá za „Best practice“ ve výrobě, podporuje procesy trvalého zlepšování a efektivity, zaměřuje se na minimalizaci zmetkovitosti
Odpovídá za implementaci výrobních a obchodních cílů společnosti
Řídí projekty, které vedou ke snížení výrobních nákladů, pomocí zavádění metodiky kvality
Spolupracuje s vedoucími oddělení na identifikaci kritických problémů a možnostech jejich vlivu na klíčové výkonnostní ukazatele
Spolupodílí se na odstraňování problémů s procesy, určování kořenových příčin vad produktů a provádí nápravná opatření
Stanovuje KAIZEN aktivity ke školení týmů a řešení problémů
Udržuje a neustále zlepšuje systémy - visual management, 5S, reportovací systém
Zodpovídá za plnění dílů procesů trvalého zlepšování, svolává a organizuje semináře (CI, Waste walk, Six Sigma…)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

VŠ vzdělání technického směru
min. 5 let praxe v oblasti vývoje a zlepšování nebo podobné oblasti automobilového průmyslu
Anglický jazyk – nutný (min. B2)
Německý jazyk - výhodou
Výborná znalost práce na PC, MS Office – pokročilý, Autocad, ProgeCad – pokročilý
Znalosti v oblasti: Kaizen, 3M, TPS, Ishikawa, Six Sigma, DMAIC, PDCA
Schopnost pracovat v týmu, logické myšlení, komunikativnost, samostatnost, cílevědomost a odpovědnost

Mzda bude stanovena na základně pracovních zkušeností kandidáta.

Výborná příležitost pro proaktivního, nezávislého, systematického kandidáta/tku, který je připraven/a trvale zlepšovat současný stav, přinese nové nápady se zaměřením především na Six Sigma/Lean aktivity a bude mít velký elán zlepšovat a rozvíjet sám sebe.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Celosvětově působící společnost s vysoce specializovanými technologiemi, která vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní výrobky pro globální automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
ProgeCAD - Pokročilý
Kaizen - Pokročilý
Six Sigma - Pokročilý
3M - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zabezpečujeme zamestnanie pre spoločnosti automobilového a výrobného priemyslu.
Hľadáme najvhodnejších zamestnancov pre našich klientov.
ID: 4496088  Datum zveřejnění: 7.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/měsíc