Technik IT podpory

The Cloud Provider s.r.o.

Místo práce
Pražská 483, Písek, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.6.2023
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsícNepřetržitý provoz - 12 hod. směny, den / noc, krátký / dlouhý týden, osobní ohodnocení, příplatky za noční, víkendy, svátky apod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaké úkoly Tě čekají?

- monitoring veškerého fungování systémů, ať už našich interních nebo zákaznických (fyzická i virtuální infrastruktura)
- support veškerých systémů – na začátku L1, hodně brzy také L2
- práce s tiketovacím a monitorovacím systémem
- komunikace se zákazníky v češtině a angličtině, ale neboj, se zlepšením v angličtině Ti pomůžeme
- být pravou rukou technikům, tedy jen na začátku, postupně už budeš obě své ruce potřebovat pro samostatnou práci technika

Co od Tebe potřebujeme?

- nadšení, iniciativu a chuť se profesně posouvat
- zájem a základní znalosti v oblasti hardware, software, operačních systémů podmínkou
- angličtinu aspoň na takové úrovni, aby ses dokázal/a domluvit se zákazníkem po telefonu a e-mailu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• mladý progresivní tým
• stabilní zaměstnání
• příspěvek na stravování v maximální výši
• prostor pro seberealizaci
• interní vzdělávací program

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme The Cloud Provider a kromě provozu vlastní cloudové infrastruktury na nás závisí i kvalita provozu u našich zákazníků, kterým poskytujeme dohledové, monitorovací a L1-L2 support služby. Opravdu nutně potřebujeme nové kolegy do našeho tech týmu. Když budeš mít správné nasazení, tak se u nás fakt nebudeš nudit a budeš pracovat doslova pro celý svět . Stojíme ale jen o takové, co mají rádi technologie a nechtějí si u nás jen směnu odsedět a pak tradá.
ID: 4575292  Datum zveřejnění: 10.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc