VÝROBNÍ INŽENÝR/KA - ELEKTRONIK

VÝVOJ A INŽENÝRSTVÍ / ENGINEERING, RESEARCH AND DEVELOPMENT

Náplň práce:

„Co máš pro získání pozice udělat? Důležité je nebát se a ukázat, co umíš. Zbytek Tě naučíme my.“

  • Chceš hlouběji porozumět spojení klasické elektroniky a elektronového mikroskopu, aniž bys měl předchozí znalost mikroskopů?
  • Chceš rozumět detekční technologii mikroskopu a podílet se na jejím designu a testování?
  • Chceš s výrobou či vývojem diskutovat, jak věci dělat správne a zároveň jim naslouchat a pomáhat jim řešit problémy?
  • Chceš pracovat v týmu lidí různých profesí (inženýring, vývoj, výroba, servis, logistika), kde každý přispívá tím, co umí
    a kde se každý rozvíjí v komunikačních dovednostech a v angličtine?
  • Pokud jsme Tě zaujali, ať už jsi absolventka/absolvent či zkušená inženýrka/inženýr, přijď si s námi popovídat.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru.
  • Dobrý obecně technický přehled, schopnost řešit věci samostatně, ale i v týmu.
  • Znalost analogově-digitální elektroniky.
  • Dobrá komunikace a chuť se v ní i dále rozvíjet.
  • Optimismus a smysl pro humor.
  • Znalost anglického jazyka.

Nabízíme:

  • Nabízíme Ti smysluplnou a perspektivní práci v mezinárodní hi-tech společnosti.
  • Podpoříme Tě ve Tvém rozvoji a vzdělávání, včetně jazykových kurzů.
  • Využij flexibilní pracovní dobu pro lepší balanc s osobním životem.
  • Získáš zaměstnanecké výhody, jako např. výhodný mobilní tarif pro Tebe i rodinné príslušníky, Multisport karta, apod.
  • Přispejeme Ti na penzijní připojištení a nabídneme výhodný pojistný plan.
  • Budeš v příjemném a moderním pracovním prostredí.
  • A to není vše…
Aleksandra Adamczyk - [email protected]
ID: 3718607  Datum zveřejnění: 17.7.2019