Regionální obchodní poradce - okres Jihlava & Pelhřimov

TIMAC AGRO CZECH s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš český tým se rozšiřuje, proto hledáme Obchodního poradce do okresů Jihlava & Pelhřimov.

Obchodní poradce pro danou oblast by měl z této oblasti také pocházet.

Co tě na pozici čeká?
- Každodenní kontakt s našimi zákazníky v terénu.
- Rozšiřování portfolia zákazníků.
- Analýza potřeb farmářů, hledání a navrhování optimálního řešení individuálně pro každého farmáře a následné uzavírání obchodů.
- Aktivní seznamování farmářů s tím, jak jim dokážeme pomoct díky našim produktům s patentovanými technologiemi, které jsou přímo vyvíjené naší společností ve Francii.
- Poprodejní péče – kvalitní servis o zákazníky je pro nás na prvním místě.

Co u tebe hledáme?
- Selský rozum! Ano, schopnost samostatně řešit každodenní výzvy a rychle se učit je pro nás to nejdůležitější.
- A když k tomu přidáš skvělé organizační schopnosti, zodpovědnost a pečlivost, je práce tvoje!
- Náš Obchodní poradce by měl mít zkušenosti v oblasti obchodu nebo zemědělství (ať v rámci studia, předchozího zaměstnání nebo třeba pokud pocházíš ze zemědělské rodiny… všechno se počítá!)
- Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat na pravidelné bázi v dané lokalitě (každý den strávíš v terénu, osobní automobil pro služební i osobní účely je zajištěn).

A co ti nabízíme my?
- Stabilní zázemí silné skupiny s vlastními prémiovými produkty a patentovanými technologiemi – budeš prezentovat produkt, za jehož kvalitou si můžeš stát.
- Intenzivní a kvalitní školení nejen na začátku Tvé kariéry u nás.
- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
- K fixnímu platu neomezeně vysoké provize z realizovaných obchodů. Záleží jen na tobě, jak vysoký Tvůj plat bude.
- Širokou škálu benefitů (25 dní dovolené, sick days, stravné, automobil a mobilní telefon i pro soukromé účely, kafetérie, multisport karta a další).
- A v neposlední řadě – krásnou a smysluplnou práci v přírodě.

Jdeš do toho s námi? Tak nám pošli svůj životopis či odkaz na vyplněný LinkedIn profil.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Automobil i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Timac Agro je francouzská dceřiná mezinárodní společnost spadající pod skupinu Groupe Roullier s více než 9000 zaměstnanci po celém světě. Zabýváme se dlouhodobě udržitelným zemědělstvím a do naší produktové řady patří především výrobky pro výživu půdy a plodin. Veškeré produkty vznikají interně ve vývojovém centru ve Francii v Bretani, přičemž vlastníme patentované technologie , které nám umožňují nabízet prémiové a jedinečné produkty v této oblasti na trhu. Vizí a misí naší společnosti je dlouhodobě udržitelné zemědělství, nezatěžování půdy, kvalita plodin a tím i prosperita zákazníků.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4203641  Datum zveřejnění: 15.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc