Recruitment & HR Development Specialist

TIMAC AGRO CZECH s.r.o.

Místo práce
Praha 3, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsícroční bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HR oddělení & role Recruitment & HR Development Specialist
Do našeho českého HR týmu hledáme novou posilu na pozici Recruitment & HR Development Specialist. V tuto chvíli budete tým o dvou lidech, s tím, že plánujeme do konce roku jeho další rozšíření. S HR manažerkou tak budete velmi úzce spolupracovat na poměrně různorodých HR projektech, které nás v nadcházejících letech čekají. Pokud tak hledáte pestrou práci, kde budete mít dostatek prostoru pro implementaci Vašich nápadů, kde Vám dáme volnou ruku, a zároveň administrativa, a pracovně-právní problematika, Vás až tolik neláká, může být právě tohle zajímavá příležitost pro Vás.

Co Vás u nás na pozici HR čeká?
- Zastřešíte proces náboru – od specifikace pracovních pozic, výběr vhodného zdroje pro oslovení (inzerce/video/přímé oslovení/atd.), až po následné pohovory; v tomto ohledu musíme zapracovat na formě, jak se jako firma prezentujeme navenek potenciálním uchazečům a rozšířit současné zdroje. Pro konkrétní představu se bude jednat o nábor přibližně 15 lidí v příštím roce (plné, i částečné úvazky či stáže).
- Onboarding nových kolegů – kompletní organizace nástupů nových zaměstnanců, včetně nastavení pravidelného vyhodnocování; cílem je vytvořit digitální formu onboarding procesu a je to jeden z hlavních projektů, které nás čekají.
- Interní & externí komunikace – vytvoření newsletter, či jiné formy, pro interní komunikaci napříč společností, koordinace příspěvků na sociálních sítích, správa kariérní sekce na webu, podílení se na přípravě podkladů pro marketinové materiály ve spolupráci s externí grafickou agenturou (např. náborové materiály, video inzeráty, promo materiály, atd.).
- Spolupráce s externími partnery – kontakt s univerzitami a dalšími institucemi pro dlouhodobou spolupráci.
- Další aktivity – nastavení trainee programu, dlouhodobě vzdělávací a rozvojové programy pro zaměstnance ve spolupráci s HR manažerkou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám v rámci pozice nabízíme?
- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
- Roční bonus.
- Širokou škálu benefitů (25 dní dovolené, 2 dny zdravotního volna, stravné, automobil a mobilní telefon i pro soukromé účely, sodexo karta v hodnotě 5000Kč ročně, 10000 Kč ročně po 2 letech, připojištění, multisport karta hrazena z 50 % společností).
- Intenzivní a kvalitní školení v začátku i v průběhu Vaší kariéry u nás.
-Stabilní zázemí silné mezinárodní skupiny se zázemím ve Francii (přes 60 let na trhu, více než 9000 zaměstnanců po celém světě) – může to znít jako cliché, ale obzvlášť v dnešní době se přesvědčujeme o tom, jak je stabilita zaměstnavatele důležitá. I za poslední dva turbulentní roky vzhledem k situaci jsme neustále nabírali, a bylo pro nás primární, aby nikdo ze zaměstnanců nepřišel o práci.
- Budete reprezentovat společnost s vlastními prémiovými produkty (interně vyvíjené ve Francii, i vyráběné v Evropě) s patentovanými technologiemi, za jejichž kvalitou si všichni stojíme.
- …A v neposlední řadě – smysluplnou práci v přírodě, díky které přispíváte kvalitnímu pěstování plodin v rámci České republiky.

Informace o náboru

Informace ohledně dalšího kroku

Celé výběrové řízení trvá přibližně 14 dní, snažíme se odpovídat velmi rychle. Nejdříve nám prosím pošlete svůj životopis, LinkedIn profil či cokoliv o sobě na email [email protected]

V případě, že zašlete svůj životopis nebo LI profil, Veronika se Vám ozve a v krátkosti si popovídáte o dané pozici. Dále by se uskutečnilo osobní setkání s HR manažerkou pro ČR a Generálním manažerem.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Timac Agro je francouzská dceřiná mezinárodní společnost spadající pod skupinu Groupe Roullier s více než 9000 zaměstnanci po celém světě. Zabýváme se dlouhodobě udržitelným zemědělstvím a do naší produktové řady patří především výrobky pro výživu půdy a plodin. Veškeré produkty vznikají interně ve vývojovém centru ve Francii v Bretani, přičemž vlastníme patentované technologie , které nám umožňují nabízet prémiové a jedinečné produkty v této oblasti na trhu. Vizí a misí naší společnosti je dlouhodobě udržitelné zemědělství, nezatěžování půdy, kvalita plodin a tím i prosperita zákazníků.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4398176  Datum zveřejnění: 8.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc