Reagujte bez životopisu

Zvárač (Bavorsko, Ingolstadt)

Time Worxx Management GmbH

Miesto práce
Ingolstadt, Nemecko
Termín nástupu
Nástup možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 - 2 300 EUR/mesiac(netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by sme Vám ponúkli prácu s nemeckou pracovnou zmluvou na pozícii zvárača metódou CO2, ktorá sa nachádza v Bavorsku v okolí mesta Ingolstadt. Ak hľadáte prácu na danej pozícii v zahraničí, venujte prosím nášmu inzerátu krátku chvíľku a my veríme, že Vás možno zaujme.

Vyžadujeme od Vás:
• platné zváračské certifikáty
• minimálne 2 roky praxe v odbore
• čítanie výkresov
• vlastný automobil
• nemecký jazyk na minimálnej úrovni A1

Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať a my sa Vám čoskoro ozveme.

• nástupný príspevok 80 €
• práca s najnovšími zváračkami značky CLOOS a EWM
• iba ranná zmena (7-16h)
• každý deň je možnosť nadčasu do 18h
• možnosť pracovať aj v sobotu
• príjemný český, slovenský kolektív
• ubytovanie zariadime za Vás (maximálne do 15km od miesta práce)
• na ubytovaní sú len českí alebo slovenskí kolegovia z firmy, kde budete pracovať a je plne vybavené
• výhody plynúce z práce v Nemecku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Vývoj, výroba, predaj strojových súčastí a iného príslušenstva pre stroje, najmä poľnohospodárske a lesnícke, konštrukcia vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Remeslo a manuálne práce; technické odbory

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

2

My, spoločnosť Time Worxx Management GmbH sme špecializovaná a inovatívna spoločnosť, ktorá sa zameriava na nábor, sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo. Sme úzko prepojení so známymi spoločnosťami. Naše hlavne sídlo je v Regensburgu, aby sme mohli rýchlo a spoľahlivo vyhovieť požiadavkám našich kooperačných partnerov. Môžete si byť preto istý bezpečnou a profesionálnou budúcnosťou.
ID: 4075283  Datum zveřejnění: 5.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac