Montážní dělník lesních strojů

Time Worxx Management GmbH

Místo práce
Langquaid, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
možný nástup ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme montážních dělníků lesních strojů ve městech: Vohburg a. d. Donau a Langquaid:

x Montáž v produkci lesních strojů
- montáž strojních součástí

nebo

x Revize, demontáž a opětovná montáž použitých lesních strojů v servisu
- obnova náhradních dílů i elektrických komponentů
- lakýrnické a natěračské práce

Požadujeme:

- zkušenosti s montáží strojů jsou výhodou
- v ideálním případě jste vyučený v oboru elektrotechniky
- německý jazyk na minimální úrovni A1

Nabízíme:

- nemecká pracovní smlouva
- zkušební doba 6 měsíců (28 dní dovolené), po 6 měsících smlouva na dobu neurčitou
(30 dní dovolené)
- pouze ranní směna (07:00–16:00)
- možnosti přesčasů
- možné přesčasy také v sobotu
- diéty
- hodinový príplatok
- příjemný kolektiv
- ubytování lze zajistit za měsíční paušál 200 EUR
- na ubytování jsou pouze český kolegové z firmy, kde budete pracovat a je plně vybavené
- výhody plynoucí z práce v Německu

Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat a my se Vám brzy ozveme.

Facebook: TimeWorxx

Děkujeme a s pozdravem,

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 100 € narozeninové prémie
- 200 € za každý další kontakt, který u nás podepíše pracovní smlouvu a odpracuje první
měsíc
- Práce ve stabilní společnosti
- Ubytování
- Cestovní příspevěk
- Český kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Specializací společnosti je výroba a produkce strojů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Praxe na pozici/v oblasti

Při pozici na montáž, demontáž a revizi strojů máte v ideálním případě zkušenosti nebo jste vyučený

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

My, Time Worxx Management GmbH, jsme specializovaná a inovativní společnost, která se zaměřuje na nábor, personální poradenství, zprostředkování personálu, dočasné zaměstnáni a dlouhodobé zaměstnání. Působíme hlavně v oblasti zaměstnání v strojírensko - technickém průmyslu, jsme úzce propojení se známými společnostmi a také se zapojujeme do ekonomické spolupráce. Neustále hledáme kvalifikované pracovníky a dobře vyškolené zaměstnance.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo hledáte vhodnou práci, jednoduše nás kontaktujte nebo nám zašlete své podklady k žádosti.
ID: 4175115  Datum zveřejnění: 4.10.2021