Можливість для людей з України

Svářeč a obsluha svařovacího robota v Bavorsku

Time Worxx Management GmbH

Místo práce
Vohburg a.d. Donau, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 824 - 3 920 EUR/měsíc15 € brutto/h a 20 € diety na den za 8 odpracovaných hodin, 25% příplatek za presčasy, akord 1 € brutto/h navíc při splnění normy, možnost pracovat i více než 200 hodin měsíčně (výplata dle počtu hodin)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeč – svařování, obsluha svařovacího robota, broušení, čtení výkresů, heftování

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 28 dní dovolené ročně, po zkušební době 30 dní
- Práce s nejnovějšími svářečkami značky CLOOS a EWM
- Pouze ranní směna ( 7–16h )
- Každý den je možnost přesčasu do 18h
- Možnost pracovat i v sobotu (9-16h)
- Příjemný český kolektiv
- Ubytování zařídíme za Vás ( maximálně do 15km od místa práce )
- Ubytování je plně vybavené a jsou v něm pouze čeští kolegové z firmy, kde budete pracovat
- Provize za každého dalšího pracovníka
- 6 měsíců zkušební doba, pak pracovní smlouva na dobu neurčitou
- V práci je čerstvá káva zdarma
- V práci se můžete přihlásit na obědy (nehradí firma)
- Sickdays
- Finanční bonusy / prémie
- Kariérní růst
- Firemní akce
- Slevy na firemní zboží
- Zálohy ze mzdy
- Přátelské prostředí
- Občerstvení na pracovišti
- Parkoviště
- Výhody plynoucí z práce v Německu

Informace o náboru

Nabízíme práci na německou pracovní smlouvu pro pozici svářeče metody CO2. Další pozice ve strojírenství a skladu jsou u nás také k mání - stačí nám napsat. Práce se nachází v Bavorsku v okolí města Ingolstadt a je se zařízeným ubytováním. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a my se Vám brzy ozveme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Specializací společnosti je výroba a produkce strojů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Platné svářečské certifikáty
- Minimálně 2 roky praxe v
oboru
- Čtení výkresů
- Samostatnost
- Vlastní automobil a řidičský průkaz
- Německý jazyk na minimální úrovni A1
- Flexibilita
- Chuť k práci a dobrá nálada

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

My, Time Worxx Management GmbH, jsme specializovaná a inovativní společnost, která se zaměřuje na nábor, personální poradenství, zprostředkování personálu, dočasné zaměstnáni a dlouhodobé zaměstnání. Působíme hlavně v oblasti zaměstnání v strojírensko - technickém průmyslu, jsme úzce propojení se známými společnostmi a také se zapojujeme do ekonomické spolupráce. Neustále hledáme kvalifikované pracovníky a dobře vyškolené zaměstnance.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo hledáte vhodnou práci, jednoduše nás kontaktujte nebo nám zašlete své podklady k žádosti.
ID: 4388651  Datum zveřejnění: 11.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 824 EUR/měsíc