Mechanik LKW / PKW s ubytovanim (Augsburg, München)

TimePartner Personalmanagment GmbH

Místo práce
Augsburg, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

TimePartner Personalmanagement GmbH se sídlem v Deggendorfu je jednou z nejúspěšnějších personálních agentur v Nemecku a hledá motivované a odhodlané zaměstnance, kteří hledají zajímavá místa se známými společnostmi z regionu. Zajistíme Vám práci rychle a efektivně, vše na německou pracovní smlouvu.
Momentálně přijímáme pro bavorské spedice automechaniky.
Praxe v oboru výhodou.
Ubytování zajištěno - zdarma.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou včetně německého pojištění.
Pravidelná výplata mzdy včetně možnosti záloh.
Zajištění ubytování a pomoc s překlady.
Příspěvky na vánoce a na letní dovolenou až do výše 600€ za rok.
Možnost dlouhodobé spolupráce.
Nárok na německé přídavky.
Nárok na pracovní oblečení a obuv zdarma.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost, praxe v oboru, základní znalost německého jazyka a vlastní automobil je podmínkou!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme úspěšná pracovní agentura s více než 20-ti letou zkušenností, působíme po celém Německu.
ID: 3986355  Datum zveřejnění: 12.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc