Logo Tipsport

IT Servicedesk

Tipsport

Místo práce
Beroun-Město, Beroun, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přidej se k našemu týmu IT provozní podpory! Hledáme nového parťáka, který ponese zodpovědnost za monitoring a alerting našich aplikací a rozšíří tak naší skvělou partu.

Co tě naučíme, co u nás budeš dělat?

  • Hledat řešení nahlášených incidentů a zpracovávat je prostřednictvím principu ticketingu.
  • Úzce spolupracovat s ostatními kolegy napříč odděleními.
  • V neposlední řadě se budeš podílet na údržbě a rozvoji ´Knowledge base´.

Jak si tě představujeme?

  • Disponuješ obecným přehledem ve světě IT.
  • Zvládáš základy SQL. Pokud ne, není problém, rádi tě doučíme všemu potřebnému.

Plusové body od nás dostaneš, pokud:

  • máš zkušenosti se správou pomocí TeamViewer, evidencí chyb v Jiře, nebo třeba se scriptováním v PowerShell
  • ovládáš angličtinu na mírně pokročilé úrovni

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování 180 Kč denně
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days/rok
  • příležitostný home office
  • odborná školení a vzdělávání jsou pro nás samozřejmost
  • příspěvek na penzijko
  • Cafeterie
  • příspěvek na studium v ZŠ VIA Beroun pro tvé ratolesti
  • posilovnu na pracovišti
  • benefity v podobě telemedicíny, psychologické péče a právní poradny
  • věrnostní příspěvky

Informace o náboru

Zašli svoje CV a stručně zdůvodni, proč bys chtěl/a pracovat v oblasti IT, u společnosti Tipsport nebo na pozici IT Servicedesk. Výběrové řízení probíhá v jednom až dvou kolech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Jira - Základy

Praxe na pozici/v oblasti

IT

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

​Hledáme osobu, která si uvědomuje, že IT je její cesta, a to i na základě minimální praxe či vzdělání v tomto oboru.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Největší sázková kancelář na trhu, která stojí na inovaci a vývoji nových aplikací, se těší na nováčky v týmu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Nina Konášová
E-mail: poslat životopis
ID: 4808207  Datum zveřejnění: 16.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc