4 500 - 4 900 EUR

DevOps špecialista na kontrakt, Bratislava / Košice, 4500 až 4900 € mesačne (Ref. č.: 190618B)

TITANS freelancers, s.r.o.

Miesto práce
Košice, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dĺžka projektu: 6 mesiacov s možnosťou predĺženia
- miesto výkonu projektu: full-time, on-site / off-site, Bratislava / Košice
- nástup na projekt: 01.08.2019 alebo dohodou
- spolupráca na IČO (s.r.o., živnosť)

- transformácia a automatizácia existujúcich/bežiacich riešení
- automatizácia implementačných a prevádzkových činností
- vnášanie princípov DevOps do projektov a prevádzky
- build-ovanie a deployment Docker kontajnerov
- build-ovanie a deployment mobilných aplikácií
- účasť pri návrhu a implementácií automatizácie riešení
- automatizácia/migrácia služieb do CLOUDu
- úzka spolupráca s vývojovým, implementačným, prevádzkovým a riadiacim tímom
- identifikovanie a automatizovanie neefektívnych prevádzkových činností
- poskytovanie technickej podpory pre automatizáciu na L2 a L3 úrovni
- vzdialená spolupráca v tíme vývojárov [SK, US]
- spolupráca na projekte formou: 2 dni/týždeň ON-SITE (Bratislava alebo Košice) a 3 dni/týždeň OFF-SITE.

Informácie o mzde

4500 - 4900 € mesačne

- bezplatné celoročné predplatné časopisu PC REVUE, TECHBOX, TOUCHIT alebo FORBES po spolupráci dlhšej ako 60 dní,
- nadštandardná zdravotná starostlivosť formou očnej a zubnej prehliadky v najmodernejších zdravotníckych zariadeniach ProCare a STOMACARE pri spolupráci dlhšej ako 80 dní,
- poukážky na akýkoľvek 2D/3D filmový zážitok v sieti kín CINEMAX po spolupráci dlhšej ako 80 dní,
- poukážky na nákup odbornej literatúry v kníhkupectve (kamenné predajne & e-shop) Martinus po spolupráci dlhšej ako 100 dní,
- zľavu na všetky otvorené kurzy školiaceho strediska GOPAS vo výške 6 až 20% podľa kategórie kurzu.

V prípade Vášho záujmu o túto atraktívnu ponuku nám čo najskôr zašlite svoje CV v Anglickom jazyku (vo formáte doc, docx) s upresnením Vašej časovej dostupnosti. Kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu výberového konania budeme všetkých záujemcov, ktorým vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

4

- min. 4-ročné aktívne skúsenosti s DevOps
- min. 3-ročné skúsenosti s poskytovaním technickej podpory pre automatizáciu riešení
- znalosť DevOps princípov
- skúsenosti s Ansible, Chef, Puppet
- skúsenosti s Kubernetes, Docker
- skúsenosti s micro-services
- skúsenosti s SCM, CI & DevOps: Atlassian stack (BitBucket, JIRA, Confluence …), Jenkins, SonarQube
- skúsenosti s JBoss, WebSpere, WebLogic alebo Tomcat
- výborná znalosť OS Linux (CentOS alebo Ubuntu)
- znalosť shell a WMI skriptovania
- skúsenosti s hostovaním infraštuktúry v Azure, AWS alebo Google
- skúsenosti s SQL, NoSQL DML a DDL: MSSQL, CockroachDB, Cassandra
- aktívna hovorová znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni (slovom i písmom)

- výhodou: skúsenosti s vedením menšieho tímu
- výhodou: skúsenosti s agilným spôsobom SW vývoja (SCRUM, LEAN, KANBAN, ...)
- výhodou: skúsenosti s C# .NET 4.5+, Web API, WCF, .NET Core a ASP.NET Core
- výhodou: skúsenosti s Go, C++, Python
- výhodou: skúsenosti s Akamai CloudTest
- výhodou: skúsenosti s Angular 4+
- zodpovednosť
- samostatné a tvorivé myslenie
- tímový hráč

TITANS freelancers je už piaty rok popredným nezávislým poskytovateľom IT služieb v oblasti outsourcingu IT špecialistov.

Freelancerom ponúka množstvo jedinečných a atraktívných projektov v oblasti IT.

TITANS freelancers komunikuje s viac ako 13.000 IT freelancermi na Slovensku a v zahraničí. Má uzatvorené partnerské zmluvy s prestížnymi spoločnosťami v Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku, Chorvátsku, Českej a Slovenskej republike, vďaka čomu vie ponúknuť IT freelancerom atraktívne projekty.

ÚSPECH ZAČÍNA ODVAHOU | SUCCESS BEGINS WITH COURAGE

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Seberíniho 1
821 03 Bratislava-Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marián Baksa
Tel.: +421918537243
E-mail: poslať životopis
ID: 3724966   Datum zveřejnění: 25.7.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   4500 - 4900 € mesačne