IT Account Manager, Bratislava, 1500 - 6000 € mesačne

TITANS freelancers, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 6 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stať sa súčasťou armády TITANov nie je jednoduché. Nikdy nebolo.
Byť TITANom však nie je pre každého. Ty ale nie si každý!

V DNA každého výnimočného bojovníka a bojovníčky je zdolávať neprekonateľné. Radosť z výziev, energia, zápal, odhodlanie. Nadšenie pre inovácie vo svete IT outsourcingu.
Ak to v sebe máš, tak to vieš a cítiš!

My to rozhodne spoznáme. Sme tu pre tých, ktorí chcú vykročiť z radu. Stojíme pri každom, kto túži vystúpiť zo zaužívaných koľají pracovného života. Náš tím bojuje jednotne a vytrvalo. Spoločne budujeme svet otvorenej komunikácie, priateľských vzťahov a vysokej profesionality.

A práve teraz sme spustili nábor do našej jednotky Account manažérov bojujúcej v prvej línii.

Hľadáme obchodníka alebo obchodníčku, ktorému/ktorej #IT prúdi v žilách.

Borca či hrdinku, pre ktorých sú moderné technológie a IT trendy rovnako podstatné ako férovosť, profesionálne vystupovanie či jasná komunikácia.

Nehľadáme hitmana, ktorý ide nekompromisne napred a neobzerá sa. Potrebujeme člena tímu, ktorý hľadá riešenia, premýšľa a spája súvislosti. Človeka, ktorý si uvedomuje svoje chyby a chce na nich „zamakať“.

Stať sa top IT špecialistom nie je ľahké. Rovnako nie je ľahké stať sa výborným manažérom a obchodníkom. Preto hľadáme univerzálneho vojaka, ktorý v sebe spája oba svety. IT jednorožca, ktorý vie skĺbiť skúsenosti z IT sveta a svoje manažérske zručnosti tak, aby bol pre každého freelancera a klienta zárukou stability a spoľahlivosti.

Zabudni na jasné plánovanie na niekoľko týždňov dopredu. Priprav sa na každodennú zmenu priorít a operatívne super-plánovanie. Čakajú ťa výzvy, problémy aj vypäté situácie. Ty sa však nevzdáš! S rozvahou ich vyriešiš a posunieš sa ďalej.

Sme nároční. Sme precízni. Sme na teba pripravení. Si aj ty na nás?
#TITANS ARE NOT BORN, TITANS ARE MADE!
#JOINTHETITANS #ARMYOFTITANS #DEFINEYOURSELF #THEWAYOFTITANS

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- miesto výkonu projektu: full-time, on-site: Bratislava, aktuálne vzhľadom na COVID-19 situáciu prebieha spolupráca v úplnom OFF-SITE [home-office] režime

- zodpovednosť za obchodný proces týkajúci sa alokácií a pôsobenia kandidátov na projektoch
- komunikácia so spoločnosťami so záujmom o outsourcing IT freelancerov / špecialistov
- ne/technická komunikácia so zákazníkmi pri špecifikácií projektových požiadaviek, potrieb a očakávaní
- tvorba cenových ponúk
- ne/technická komunikácia s kandidátmi
- prezentácia uchádzačov zákazníkovi
- účasť na pohovoroch u zákazníka
- príprava a vedenie pohovorov
- príprava/úprava dokumentov a rokovania ohľadom zmlúv a objednávok
- promptné riešenie vzniknutých situácií a ad-hoc požiadaviek zo strany freelancerov a zákazníkov
- manažment veľkého množstva operatívnych úloh spojených s dennodennou agendou
- plánovanie a trackovanie veľkého množstva rôznorodých úloh operatívneho charakteru
- pravidelná a operatívna komunikácia s kolegami naprieč rôznymi tímami
- práca v interných systémoch spoločnosti

- celoročné predplatné časopisu PC REVUE, TECHBOX, TOUCHIT alebo FORBES
- nadštandardná zdravotná starostlivosť formou očnej a zubnej prehliadky v najmodernejších zdravotníckych zariadeniach ProCare a STOMACARE
- poukážky na akýkoľvek 2D/3D filmový zážitok v sieti kín CINEMAX
- poukážky na nákup odbornej literatúry v kníhkupectve Martinus
- zľavy na všetky otvorené kurzy školiaceho strediska GOPAS

V prípade záujmu o túto ponuku nám čo najskôr pošli svoje CV v anglickom jazyku s upresnením tvojej časovej dostupnosti. Radi sa skontaktujeme so všetkými kandidátmi, ktorí o ponuku prejavia seriózny záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostné vlastnosti:
- komunikatívnosť
- proaktívny prístup
- príjemné vystupovanie
- flexibilita
- organizačné schopnosti

Počítačové znalosti:
- skúsenosti z IT sféry (technológie, trendy, programovacie jazyky, metodológie,...)
- výhodou: skúsenosti s programovaním alebo IT supportom

Chceš sa stať TITANOM? Úspech sa začína odvahou.

Sme TITANS freelancers a už viac ako sedem rokov poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT freelancerov.

Sme inovatívni. Sme nezávislí. Sme féroví a priami!
Posilňujeme IT projekty, na ktorých chýbajú tí správni ľudia.
Freelancerom ponúkame možnosti, ktorými sa neboja pochváliť ďalej.

Spolupracujeme s viac ako 400 rôznorodými spoločnosťami na Slovensku, ale aj v zahraničí.
Toto sú čísla, ktoré hovoria za nás:
- viac ako 10 000 dostupných IT špecialistov
- viac ako 955 alokovaných TITANov
- 138 150+ dodaných Mandayov
- 683 vyzbrojených IT projektov

Láka ťa freelancing, no nevieš, ako a kde začať? Nechaj to na nás.
Radi ti poradíme aj v oblasti účtovníctva. Jedno bez druhého jednoducho nejde.

Nestačí? Radi Ti prezradíme viac.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Seberíniho 1
82103 Bratislava

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Marek Greško
Tel.: +421908857752
E-mail: poslat životopis
ID: 4029432  Datum zveřejnění: 19.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac