Junior web fullstack programátor ( Ref. č.: 220616A)

TITANS freelancers, s.r.o.

Seberíniho 1, Seberíniho, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 300 - 2 700 EUR/mesiac●Možnosť práce na TPP alebo na faktúru; ●polročné bonusy stanovené podla KPIs

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stať sa súčasťou armády TITANov nie je jednoduché. Nikdy nebolo. Byť TITANom však nie je pre každého. Ty ale nie si každý!
V DNA každého výnimočného bojovníka a bojovníčky je zdolávať neprekonateľné. Radosť z výziev, energia, zápal, odhodlanie. Nadšenie pre inovácie vo svete IT outsourcingu.
My to rozhodne spoznáme. Sme tu pre tých, ktorí chcú vykročiť z radu. Stojíme pri každom, kto túži vystúpiť zo zaužívaných koľají pracovného života. Náš tím bojuje jednotne a vytrvalo. Spoločne budujeme svet otvorenej komunikácie, priateľských vzťahov a vysokej profesionality.
A práve teraz sme spustili nábor do našej IT jednotky bojujúcej v prvej línii.
Hľadáme web fullstack programátora, korému/ktorej prúdi programovanie v žilách. Borca či hrdinku, pre ktorých sú moderné technológie a IT trendy rovnako podstatné ako férovosť, profesionálne vystupovanie či jasná komunikácia.
Nehľadáme hitmana, ktorý ide nekompromisne napred a neobzerá sa. Potrebujeme človeka, ktorý hľadá riešenia, premýšľa a spája súvislosti. Človeka, ktorý si uvedomuje svoje chyby a chce na nich "zamakať".
Čakajú ťa výzvy, problémy aj vypäté situácie. Ty sa však nevzdávaš! S rozvahou ich vyriešiš a posunieš sa ďalej.

Sme nároční. Sme precízni. Sme na teba pripravení. Si aj ty na nás?
#TITANS ARE NOT BORN, TITANS ARE MADE!
#JOINTHETITANS
#ARMYOFTITANS
#DEFINEYOURSELF
#THEWAYOFTITANS

POPIS POZÍCIE
• Spolupráca na vývoji enterprise CRM SW riešenia;
• vývoj front-end a back-end časti aplikácie podľa zadanej špecifikácie;
• implementácia aplikačných funkcií a zmenových požiadaviek;
• testovanie vytvorených funkcií a nasadenie do produkcie.

POŽIADAVKY

Počítačové znalosti:
• Min. 1-ročná (aktívna) skúsenosť s vývojom web aplikácií;
• min. 1-ročná (aktívna) skúsenosť s PHP vývojom;
• základná znalosť niektorého virtual dom nástroja - react/angular/vue.js;
• znalosť objektovo orientovaného programovania;
• znalosť SQL;
• znalosť ORM princípov;
• praktické skúsenosti s GIT;
• praktické skúsenosti s HTML5, AJAX, JavaScript, jQuery, XML, CSS3;
• praktické skúsenosti s konceptom responzívneho designu;
• znalosť základov bezpečnosti webových aplikácii;
• skúsenosti s Web Service-ami (REST);
• výhodou: znalosť niektorého continuous integration nástroja (ideálne Jenkins);
• výhodou: znalosť niektorého nástroja na automatizované build-ovanie (Maven);
• zodpovednosť;
• komunikatívnosť;
• samostatné a tvorivé myslenie;
• znalosť CMS Wordpress výhodou.

• Stabilné zamestnanie a motivujúce finančné ohodnotenie;
• flexibilný pracovný čas s možnosťou home office;
• príjemný kolektív a pracovné prostredie-teambuildingy a firemné akcie;
• priestor na sebarealizáciu a osobný rast s možnosťou získať skúsenosti v IT sektore;
• masáž / 1x mesačne;
• časopis – TouchIT, Nextech alebo Forbes po 60 odpracovaných MD;
• ticketportal alebo kino poukážky po 80 odpracovaných MD;
• Alza poukážka - po 100 odpracovaných MD.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

• Komunikatívnosť;
• proaktívny prístup;
• flexibilita.

Chceš sa stať Titanom či Titankou?

Ak túžiš po práci, prostredníctvom ktorej budeš podporovať inovatívne projekty, nezávislosť odborníkov, férové spolupráce a priamu komunikáciu, možno hľadáme práve teba!

Sme TITANS freelancers a od roku 2013 poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT špecialistov. Posilňujeme IT projekty, na ktorých chýbajú tí správni ľudia, a freelancerom ponúkame špičkové projekty, ktoré vylepšia ich portfóliá.

Toto sú čísla, ktoré hovoria za nás:
30 000+ IT špecialistov v našej databáze
650+ spokojných klientov na Slovensku a v zahraničí
1 000+ alokovaných freelancerov

Veríme, že pravý hrdina či hrdinka má viac než len skúsenosti a túžbu rásť - do práce vkladá aj svoje srdce, sebareflexiu a odvahu. Ak chceš s nami meniť svet freelancingu a outsourcingu IT špecialistov k lepšiemu, ozvi sa nám a prezradíme ti viac.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4356605  Datum zveřejnění: 16.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac