JAVA (Fullstack) programátor na kontrakt, 270 až 310€/MD

TITANS freelancers, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
5 400 - 6 200 EUR/mesiacPráca na kontrakt podľa počtu odpracovaných hodín.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dĺžka projektu: 12 mesiacov s možnosťou predĺženia.

Miesto výkonu projektu: počas onboardingu preferovaný setup: ON-SITE [Bratislava] : OFF-SITE (cca 50:50), následne (v prípade záujmu freelancera) možný aj takmer úplný HOME OFFICE

- Kooperácia na vývoji a rozvoji dôležitého in-house bankového riešenia;
- rozvoj front-end a biznisovej logiky interného systému bankovníctva postaveného na Digital Front Office Saas riešení pre omni-channel digital banking;
- vývoj hlavne v rámci nasadeného rozsiahleho Digital Front Office Saas riešenia;
- spolupráca s ICT a business analytikmi;
- spolupráca v agilnom SCRUM tíme;
- spolupráca pri CI/CD vrátane code reviews;
- dlhodobá stabilná spolupráca.

- Stabilné zamestnanie a motivujúce finančné ohodnotenie;
- flexibilný pracovný čas s možnosťou home office;
- časopis – TouchIT, Nextech alebo Forbes po 60 odpracovaných MD;
- ticketportal alebo kino poukážky po 80 odpracovaných MD;
- Alza poukážka - po 100 odpracovaných MD.

V prípade Vášho záujmu nám, prosím, pošlite životopis v anglickom jazyku s upresnením Vašej časovej dostupnosti.

Kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu výberového konania budeme všetkých záujemcov. Ďakujeme Vám vopred za prejavený záujem.

Osobné údaje záujemcov o spoluprácu na projekte, ktorí nám zašlú svoj profesijný životopis prostredníctvom internetovej stránky www.profesia.sk, budeme spracúvať na účely výberového konania. Poskytnutie údajov záujemcu je nevyhnutné na účasť vo výberovom konaní, ktorého sa zúčastňuje ako záujemca o účasť na projekte, ktorý bude realizovaný pre nášho zákazníka. Osobné údaje záujemcov o spoluprácu (fyzických osôb – podnikateľov resp. konateľov spoločnosti, ktorí majú záujem byť našim obchodným partnerom) v rozsahu údajov uvedených v životopise, motivačnom liste, iných zaslaných prílohách a ďalších údajov získaných na uvedený účel v priebehu výberového konania (napr. pri osobnom pohovore) budeme spracúvať na tento účel po dobu do skončenia výberového konania. Spracúvanie údajov záujemcov na tento účel je nevyhnutné, aby sa na základe žiadosti dotknutej osoby vykonali opatrenia pred uzatvorením zmluvy (predzmluvné vzťahy). Osobné údaje budeme na tento účel uchovávať po dobu do ukončenia výberového konania. Bližšie informácie o podmienkach spracúvania Vašich osobných údajov na tento účel nájdete v sekcii Pravidlá ochrany osobných údajov na našej webovej stránke.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky.

- Minimálne 3-ročné aktívne skúsenosti s programovaním v JAVA a/alebo Groovy (Grails);

- minimálne 3-ročné aktívne skúsenosti s programovaním v JavaScripte a/alebo TypeScripte;

- výborná znalosť princípov objektovo orientovaného programovania (OOP);
- chuť poznať, naučiť sa a vyvíjať prevažne v rámci Digital Front Office Saas riešenia pre omni-channel digital banking riešenia, na ktorom je platforma postavená;

skúsenosti s:
- používaním Web Services (REST a/alebo SOAP);
- programovaním v JavaScripte, HTML5 a CSS3;
- unit (JUnit) a systémovým testovaním;

praktická znalosť:
- continuous integration nástrojov (ideálne Jenkins);
- nástrojov na automatizované build-ovanie (ideálne Maven);
- nástrojmi na deployment jobov (ideálne Bamboo);
- Gitu alebo iného repository systému;
- manažmentu branchovania (ideálne GitFlow WorkFlow);
- platformy Ansible;

veľkou výhodou:
- riešením Themenos AVOKA;
- programovaním v Groovy (Grails));

výhodou skúsenosti s:
- Bootstrap a jQuery;
- XSLT transformáciami (XSD, XPath, XQuery...);
- debugovaním a optimalizáciou kódu;
- zabezpečenou komunikáciou (HTTPS certifikáty a volania);
- preprocesormi (SASS, LESS, SCSS);
- skúsenosti s produktami rodiny Atlassian (JIRA, Confluence, Bitbucket, Bamboo);
- cloudovými riešeniami (AWS);
- prácou v agilnou prostredí (SCRUM, LEAN a/alebo KANBAN);
- JBoss WebServer;
- dizajnovaním mobilných a webových aplikácií;
- bankovým prostredím;

- zodpovednosť, komunikatívnosť;
- samostatné a tvorivé myslenie;
- tímový hráč;

- konverzačná znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) - B1+.

Chceš sa stať TITANOM? Úspech sa začína odvahou.

Sme TITANS freelancers a už viac ako deväť rokov poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT freelancerov.

Sme inovatívni. Sme nezávislí. Sme féroví a priami!
Posilňujeme IT projekty, na ktorých chýbajú tí správni ľudia.
Freelancerom ponúkame možnosti, ktorými sa neboja pochváliť ďalej.

Spolupracujeme s viac ako 400 rôznorodými spoločnosťami na Slovensku a v zahraničí.
Toto sú čísla, ktoré hovoria za nás:
● viac ako 13 800 dostupných IT špecialistov
● viac ako 1 270 alokovaných TITANov
● 189 010 dodaných Mandayov
● 1 016 vyzbrojených IT projektov

Láka ťa freelancing, no nevieš, ako a kde začať? Nechaj to na nás.
Radi ti poradíme aj v oblasti účtovníctva. Jedno bez druhého jednoducho nejde.

Nestačí? Ak máš záujem, prezradíme ti viac.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4465283  Datum zveřejnění: 11.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 5 400 EUR/mesiac