Řezník/mäsiar/mészáros/metzger do Rakúska - (na rakúsku pracovnú zmluvu)

TL Agentúra s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
ihned
1 650 - 2 000 EUR/mesiacPôvodná základná zložka mzdy: 13 + 14 Plat, Rodinne pridavky, 5 tyzdnov dovolenka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Praca na Rakusku pracovnu zmluvu pre vyučenych mäsiarov v obore s praxou. Mzda 2200 eur brutto + 13,14 Plat, rodinne pridavky na dieťa, 5 tyzdnov dovolenky nastup ihned, ubytovanie,strava zabezpecena
Munkat kinalunk osztrak munkaszerzodesre kikepzelt meszarosoknak. Ber 2200eur brutto plusz 13 es 14 ber. Csaladi gyermektamogatas, 5 het szabadsag.belepes azonnal, szallas es elelmiszer biztos.

Informácie o výberovom konaní

Rakuska pracovna zmluva, nastup mozny ihned

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Potravinarsky priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Firma posobiaca v oblasti poradenstva,stavebnictva
ID: 3692086  Datum zveřejnění: 8.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac