Účtovník / Účtovníčka

Tmlg s. r. o.

Miesto práce
Hlohovec, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
cca od 1.11.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce by bolo:
- Vedenie kompletného podvojného účtovníctva našej spoločnosti + externým spoločnostiam
- Vedenie kompletného jednoduchého účtovníctva našej spoločnosti + externým spoločnostiam
- Vedenie kompletného mzdového účtovníctva našej spoločnosti + externým spoločnostiam

Informácie o mzde

od 1000€ < v závislosti od skúseností a spracovanej agendy

* zodpovedajúce mzdové ohodnotenie,
* priateľská a otvorená atmosféra,
* mladý dynamický kolektiv,
* možnosť kariérneho rastu,
*možnosť odborného vzdelávania,
*firemný počítač, telefón,
*stravné lístky vo výške 4€,

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.11.2019 (ostáva ešte 42 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

TMLG sro , pod ktorú spadá TMLG eu teda personálny lodný servis a TMLG sk teda ostatné profesie je agentúra dočasného zamestnávania -ADZ , ponúkam personálny leasing a sprostredkovanie zamestnania na úhradu + účtovníctvo-poradenstvo pre našich zamestnancov a externé spoločnosti .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika/účtovníctvo

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Microsoft Office – mierne pokročilý
ALFA - pokročilý
OMEGA – pokročilý
OLYMP - pokročilý

TMLG sro je agentúra dočasného zamestnávania -ADZ , ponúkam personálny leasing a sprostredkovanie zamestnania na úhradu.
Našim klientom v rámci celej EU poskytujeme kvalifikovaný Český a Slovenský personál.
Zamestnanci majú u nás možnosť pracovať na : - Trvalý pracovný pomer – TPP
- Dohodu o diele podľa § 8 kedy je zamestnanec v postavení živnostníka a teda je povinný si sám za seba odviesť odvody a daň. Táto dohoda sa využíva v prípade jedno-rázových brigád. Jedná sa o príležitostnú prácu.
- Dohoda o vykonaní práce. To je klasická dohoda, ako TPP. V tomto prípade platíme za zamestnanca – brigádnika sociálne + zdravotné odvody + daň a zamestnanec dostane plat v čistom.
- Sprostredkovanie práce za úhradu
Zamestnanci ktorý sú u nás na TPP alebo na dohodu majú u nás Európske cestovné pracovné poistenie s výškou krytia do 225 tisíc eur a aj poistenie zodpovednosti voči zamestnávateľovi ,resp. poistenie škody spôsobenej zamestnancom do výšky 5 tisíc eur.

English:
TMLG sro (Ltd.) is a temporary employment agency (TEA), we offer personnel leasing and provide employment for payment.
We offer our clients qualified Czech and Slovak staff all over the European Union.
Our employees have a choice of employment based on
- Fixed-term / full-time employment
- Fixed-job contract / contract for work according to par.8 of the Labour Code, when the employee is self-employed and is thus obliged to pay the deductions and tax payments by himself. This contract is used in case of one-time or temporary jobs, i.e. occasional work.
- Agreement to perform work. This is a usual contract, similar to full-time. In this case though we pay for the employee / temporary worker the social and health insurance deductions as well as the tax. The employee will receive the net amount of wage.
- Work arrangement for payment / charge
Employees who work with us on permanent, full-time or agreement contracts are provided with a work travel insurance with coverage up to 225,000 Euro as well as the employee liability insurance, i.e. insurance for responsibility towards the employer or for damage caused by employee up to 5,000 Euro.

Deutsch
TMLG sro (GmbH) ist Agentur für Zeitarbeit, Leiharbeitsagentur. Wir bieten Personalleasing und Arbeitsvermittlung für Gebühr an.
Wir bieten unseren Klienten innerhalb der ganzen EU qualifizierten Tschechischen und Slowakischen Personal an.
Die Arbeitnehmer haben folgende Möglichkeiten bei uns zu arbeiten:
- Vollzeitbeschäftigung – VZB
- Unter einem Arbeitsabkommen nach dem Par. 8 wo der Angestellte in der Position eines Selbstberufstätigen steht und die Pflicht hat die Lohnabzüge und Steuer selbst zu bezahlen. Dieses Abkommen wir im Falle eines einmaligen Einsatzes benutzt. Es handelt sich um Gelegenheitsarbeit.
- Unter einem Arbeitsausfertigungsvertrag. Das ist ein klassisches Abkommen, so wie die VZB. In diesem Fall bezahlen wir für den Angestellten / Leiarbeitnehmer die Sozial- und Gesundheits- Abgaben + Steuer und der Angestellte bekommt den Nettolohn.
- Arbeitsvermittlung für Gebühr
Die Angestellten, die bei uns unter Vollzeitbeschäftigung, oder einem Abkommen sind, haben bei uns so wohl eine Europäische Arbeitsreiseversicherung bis zu 225.000 Euro als auch eine Haftpflichtversicherung, d.h. Versicherung der Verantwortung gegenüber dem Arbeitsgeber, oder die Versicherung der von dem Angestellten verursachten Schaden bis zu der Höhe von 5.000 Euro.

Wir sind eine europaweittätige Personalagentur. Für Flussschiffe vermitteln wir Bordpersonal, für Kreuzfahrtschiffe auch Hotelpersonal und nautisches Personal und für Frachtschiffe vermitteln wir die Stellen: Decksmann, Leichtmatrose, Vollmatrose, Bootsmann, Maschinist, Steuermann mit Patent und Schiffskapitän. Als Personalagentur sind wir zwar seit Februar 2018 tätig, aber im Bereich der Schifffahrt arbeiten wir schon seit 2008.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Tmlg sro
M.Benku 1761/36
92001 Hlohovec

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Petöcz
Tel.: 0948082997, 0918828726
E-mail: poslať životopis
ID: 3751622   Datum zveřejnění: 31.8.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   od 1000€ < v závislosti od skúseností a spracovanej agendy