Operátor / operátorka montážní linky ( od 104Kč čistého )

TONIX JOBS - CZ s.r.o.

Politických vězňů 1564 274 01 Slaný, Polsko, Rumunsko, Ukrajina, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Zahraničí - ostatní, Hlavní město Praha, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Prachatice, Okres Strakonice, Okres Tábor, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres Cheb, Okres Karlovy Vary, Okres Sokolov, Okres Hradec Králové, Okres Jičín, Okres Náchod, Okres Rychnov nad Kněžnou, Okres Trutnov, Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Semily, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Jeseník, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Svitavy, Okres Ústí nad Orlicí, Okres Domažlice, Okres Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Rokycany, Okres Tachov, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Okres Příbram, Okres Rakovník, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Třebíč, Okres Žďár nad Sázavou, Okres Kroměříž, Okres Uherské Hradiště, Okres Vsetín, Okres Zlín, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Pozice operátora ve výrobě v automobilovém průmyslu
- praxe ve výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Čistá hodinová mzda 104 Kč
- Docházkový bonus 1000 Kč
- Výkonnostní prémie 500 Kč
- příplatky i za odpolední
- nadstandardní příplatek za přesčas o víkendu
- vyplácení záloh
- 25 dní dovolené
- Ubytování zdarma
- Dotovaná strava
-místo výkonu práce Slaný !!!

Zaujala Vás naše nabídka? Budeme se těšit na Váš životopis,

nebo volejte +420 724 881 888

+420 775270072

Informace o náboru

- dobrý zdravotní stav
- vhodné pro páry, muže i ženy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

hlavní poslání spočívá ve výrobě a dodávkách elektrických rotačních a elektronických součástek pro automobilový průmysl pro evropský trh

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zručnost, pečlivost,
- ochota pracovat na 3 směny,
- chuť pracovat v ženském kolektivu,
- samostatnost, pečlivost, všímavost ,

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

představuje společnost, která působí na českém trhu v oblasti personálního leasingu. Prvořadým cílem je uspokojit a pružně reagovat na Vaše požadavky.
Naším základním krokem je dodávání kvalitních zaměstnance pro Vaší firmu s využíváním flexibilní síly podle aktuální potřeby.
Specializující se na dočasné umístění kvalifikovaných pracovních sil do různých odvětví, především do strojařského a automobilového průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3186300  Datum zveřejnění: 15.10.2017