Pojistný matematik

Tools4F, s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
kdykoli

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tools4F je:
Respektovaná aktuárská konzultantská společnost, působící na trzích
střední a východní Evropy;
Naše motto: „Pomáháme tím, co nás baví a dává smysl.“;
Tým, kde hlavním pravidlem je respekt ke kolegům a klientům;

Předpoklady:
Zájem dělat svou práci na co nejvyšší úrovni, stále se zdokonalovat,
stát se uznávaným expertem;
Vysokoškolské vzdělání matematického směru
Praktické zkušenosti v oblasti pojistné matematiky minimálně 2 roky;
Znalost režimu Solvency 2 nebo standardu IFRS 17 výhodou
Chuť učit se více

Nabízíme:
Různorodé projekty a možnost individuálního zaměření dle vlastní
preference;
Možnost podílet se na interním vývoji konkrétních nástrojů;
Nevyžadujeme pevnou dobu práce ani místo – organizujete sami sebe. Jediným úkolem je splnit předem dohodnutý cíl – kdy a kde je na Vás;
Plnou podporu širokého týmu expertů a ostatních profesních
oblastech;
Zdarma účast na profesním vzdělávání Tools4F;
Jasně definovanou a velmi zajímavou odměnu za práci;

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nevyžadujeme pevnou dobu práce ani místo – organizujete sami sebe
Jediným úkolem je splnit předem dohodnutý cíl – kdy a kde je na Vás
Plnou podporu širokého týmu expertů a ostatních profesních oblastech
Zdarma účast na profesním vzdělávání Tools4F

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

pojistná matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Česká konzultantská společnost
The company Tools4F specializes in actuarial consultations and creating effective solutions for companies in financial sector. The company is grounded on a motivated team of highly experienced and theoretically advanced experts who are keen on using their knowledge and capacities to help their respected colleagues in the insurance business.
ID: 4202201  Datum zveřejnění: 15.3.2022