Letní Brigáda pro studenty, ale i ostatní zájemce, až 115,- Kč/h - Kontrolor kvality

TOP Control s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
22.05.2017
Mzdové podmínky (brutto)
90-115,- Kč/h

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme nenáročnou manuální brigádu ve výrobě a kontrole kvality. Pravidelné 8-mi hodinové směny. Pokud nežijete v místě výkonu práce, rádi Vám zajistíme a zaplatíme ubytování, cestovné a diety. O naše brigádníky a zaměstnance se staráme :-).
Pracovní náplní je výroba a kontrola kvality výrobků v automobilovém průmyslu.
Brigáda je jednoduchá, je potřeba pouze pečlivost a dobrý zrak. Možná je i dlouhodobá spolupráce. Vše potřebné Vás naučíme.
Nástup možný ihned (či dle dohody)
Volných míst je aktuálně více, řekněte o brigádě kamarádům a pracujte spolu :-).
Těšíme se na Vaše odpovědi.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• lehká brigáda vhodná pro studenty VŠ, ženy na mateřské, důchodce
• mzda od 90 - 115 Kč/hod
• výběr směn
• ubytování zajistíme a zaplatíme, přidáme i cestovné a diety
• více volných míst - možnost spolupráce s kamarády a příbuznými
• rozsáhlý systém benefitů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Spolehlivost a zodpovědnost
• Ochota k manuální práci (kontrola výrobků, práce na výrobní lince), Manuální zručnost
• Ochotu pracovat na směny
• Ochota k práci ve stoje
• Dobrý zdravotní stav
• Věk min. 18 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Top Control je stabilní a silná společnost, která na trhu působí od roku 2003. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti automotive. Každý rok realizujeme velký počet zakázek a stali jsme se jednou z vůdčích společností v ČR poskytující služby v oblasti kontroly kvality a třídění. Neustále zvyšujeme spektrum námi poskytovaných služeb v oblasti kontroly kvality, flexibilitu a zvyšujeme standardy poskytovaných služeb.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3070335  Datum zveřejnění: 19.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 90-115,- Kč/h