Reagujte bez životopisu

Vodič kamiónu nákladnej prepravy

Topevent s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 2 000 EUR/mesiacČistý príjem 2000 EUR turnus 4/2 , Výplatný termín ihned po turnuse !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie návesovej súpravy s ťahačmi značky SCANIA
- Preprava tovaru podľa dohovoru CMR, trasy s jednou nakládkou a vykládkou
- Jazdíme hlavne GB , DE , BE

- kompletné firemné oblečenie a telefón , Tankovacia karta , Platobná karta

- našim zamestnancom preplácame KKV karty, Tacho karty, zdravotné prehliadky a pod.

- Automatické platenie mýta

- zamestnancom platíme poistenie škody spôsobenej v zamestnaní

- odvoz a dovoz vodiča z domu a naopak , striedame v DE , netreba chodiť na sídlo firmy v Košiciach !

PONUKA PRÁCE AJ PRE VODIČA BEZ PRAXE V MKD
Možnosť odborného zaškolenia , Praktické zaškolenie s vodičom v trvaní 2-3 týždne

Výplatný termín ihneď po turnuse !

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

Prepravná Spoločnosť

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Šafárikova trieda 288/1
040 11 Košice - mestská časť Západ
ID: 4104882  Datum zveřejnění: 16.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac