25 000 - 28 000 CZK

Asistent prodeje Top4Running

Topforsport s.r.o.

Místo práce
Praha 2, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Je běh tvá vášeň? Nemůžeš se dočkat až Nike uvede nový model Pegasus nebo až adidas odhalí novou barvu Ultra Boost? Chceš reprezentovat tým Top4Running v první linii v nejlepší běžecké speciálce v ČR? Bude tvým posláním splnit zákazníkům každé jejich přání?

Pokud jsou tvé odpovědi “ano”, tak čti dále.

Co bude patřit mezi Tvé hlavní zodpovědnosti?
- Stát se expertem na běžecké vybavení
- Každodenní komunikace se zákazníky v prodejně
- Příprava a vydávaní osobních odběrů z e-shopu
- Doplňování zboží na prodejně a jeho přeceňování
- Běžná práce s pokladnou a hotovostí
- Pomoc při vyřizování reklamací

Jaké Tvé vlastnosti a zkušenosti tato pozice potřebuje?
- Orientaci na zákazníka, aktivní a pozitivní přístup k zákazníkovi
- Komunikativní, otevřenou osobnost, pozitivní přístup a úsměv
- Pozitivní vztah k běhu a znalost běžeckého prostředí velkou výhodou - pokud jsi pouze amatérský běžec, do běžeckého vybavení tě samozřejmě zasvětíme
- Chuť se neustále zlepšovat, posouvat, učit se - tak jako vše, tak i běžecké vybavení jde stále dopředu, a proto je potřeba neustále sledovat novinky
- Samostatnost a rozhodnou osobnost se skvělou komunikací
- Pečlivost a důslednost a zodpovědnost.
- Práci s PC na uživatelské úrovni
- Týmového ducha

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžeš očekávat?
- Perspektivní práci na HPP v rychle rostoucí sportovně založené firmě se silným zázemím
- Pracoviště v centru Prahy (Náplavní 1, Praha 2), v blízkosti stanice metra Karlovo náměstí a přímo u zastávky tramvaje
- Finanční ohodnocení dle zkušeností, bonusová složka mzdy - za splnění cílů a bonus za pomoc při vytvoření on-line objednávky na našem e-shope
- Samozřejmostí je oblečení na prodejně od nás
- Dostaneš na testování tenisky od našich partnerů
- Spolupráci s mladým, neformálním kolektivem, který si po práci zajde zaběhat nebo sednout na pivo
- Příjemnou sportovně orientovanou atmosféru
- Zaměstnanecké slevy ve všech našich e-shopech
- Firemní vzdělávací systém, pravidelná školení od našich partnerů
- Firemní akce a teambuildingy
- Možnost potkávat známé osobnosti z běžeckého a atletického prostředí
- Možnost účastnit se sportovních akcí a událostí po celé ČR i v zahraničí
- Startovné na partnerské běžecké závody (Vltava Run, Run Czech, Run Tour, Běhej Lesy Velká Kunratická apod) a vstupenky na vrcholné atletické akce (Zlatá Tretra apod.)
- Uvítáme proaktivní zapojení do dalších aktivit Top4Running (např. spoluorganizace výběhů od prodejny, přispívání do Top4Running blogu apod.)

Informace o náboru

Pokud Tě nabídka zaujala, pošli nám své CV a fotku a/nebo Linkedin profil a napiš, proč by Tě bavilo u nás pracovat. Jestli se chceš na cokoliv zeptat, ozvi se nám a rádi odpovíme. Když budeš mít cestu kolem Top4Running, zastav se a provedeme tě naším běžeckým rájem.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Obchod

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá aktivní firma, která hraje na poli sportovní e-commerce. Již 9 let budujeme síť specializovaných e-shopů Top4Running, Top4Football, Top4Fitness a Top4Street, ve kterých zákazníci najdou to nejlepší pro své sportovní vyžití a volný čas. Zároveň provozujeme top běžeckou prodejnu v Praze a 2 špičkové fotbalové prodejny v Praze a Bratislavě. Spolupracujeme s Českým Atletickým Svazem, atletickými kluby, ale i více než 250 fotbalovými kluby všech úrovní v Čechách, na Slovensku i Maďarsku. Máme v sortimentu značky jako Nike, adidas, Puma, Asics, Vans, Under Armour, Nebbia, Salomon, Mizuno, Saucony a další. České hřiště je nám malé, hrajeme na mezinárodní úrovni a naše ambice jsou ještě vyšší. Momentálně aktivně působíme na 7 trzích a další rychle přidáváme.
Top4Sport se stal hrdým členem 11TeamSports Group, největšího prodejce fotbalové speciálky v Evropě.

Bešůvka 810/19
641 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mária Moravčíková
Tel.: +420720509879
E-mail: poslat životopis
ID: 3728808   Datum zveřejnění: 31.7.2019