PHP vývojár pre Top4Runining, 100 % remote

Topforsport s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 3 000 EUR/mesiacOkrem pevnej zložky mzdy vyplácame motivačnú zložku vo forme mesačných a ročných odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre svoju vlastnú značku Top4Runining hľadáme vývojárov. Pokiaľ radi beháte, je táto príležitosť priamo pre vás!

Chceš pohodový tím, flexibilný pracovný čas a aby tvoja práca bola naozaj vidieť? Žiadne prieťahy okolo nasadzovania noviniek, agilný prístup k vývoju a českú firmu s medzinárodným presahom. Možno hľadáme práve teba!

Koho hľadáme:

Kolegy so znalosťou PHP, ideálne 3+ rokov praxe
Angličtina je súčasťou každodennej komunikácie s niektorými kolegami, ale väčšinou písmená
Výhodou predchádzajúce skúsenosti z ecommerce oblasti
Skúsenosti s prácou v tíme a z domova výhodou

Čo ťa čaká:

Máme vlastný administračný systém, niektoré časti sú písané v Nette, novšie potom v Symfony. Tento systém sa snažíme nielen udržovať ale aj rozvíjať a to dlhodobo a podľa štandardov moderného vývoja.

Verzujeme v Gite, používame Composer a rad knižníc, DB máme v MySQL (MariaDB), vyhľadávaní v Elastic Search.

Konkrétne projekty: Globálny shipping, reverzná logistika, nové integrácie (CRM, EDI), tvorba systému pre napájanie franšíz, množstvo vnútropodnikových automatizácií, neustály vývoj a rozvoj vlastného systému administrácie e-shopov.

Proces výberového konania:

Pošleš svoje CV alebo Linkedin profil, spolu s odkazmi na tvoju prácu.
Do pár dní ti zavolá Eliška z HR a predstaví ti firmu a zodpovie základné otázky o práci u nás.
Onlien sa stretneš s vedúcim vývojového tímu Romanom, ktorý ti odpovie na tvoje otázky z oblasti technológií a vývoja u nás. Do týždňa ti napíšeme výsledok.

Vytvárame medzinárodnú sieť športových eshopov zameriavajúcich sa predovšetkým na futbal a behanie. Sme progresívna firma, z ktorej sa postupne stáva jeden z popredných európskych hráčov na poli e-commerce so športovým vybavením a často mávame exkluzívne zmluvy s najlepšími značkami ako Nike, adidas, Puma a podobne.

Porovnateľné podmienky pre zamestnancov na HPP aj na IČO ako finančné príspevky alebo dovolenka
Výber vlastnej techniky podľa rozpočtu
Platený PHP Storm
Flexibilný pracovný čas a plný homeoffice
Jazykové lekcie angličtiny
VIP zľavy vo všetkých našich eshopoch
600 Kč príspevok na Homeoffice (pre full-time ľudí)
Vstupy zadarmo na rôzne športové akcie
Cowork v Prahe a Brne
ponúkame ako zmluvu na HPP tak na IČ
počet hodín sa môže pohybovať medzi 20-40 hodinami týždenne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Information Technology

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
Symfony (PHP framework) - Základy
PHP Nette - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

PHP Developer

Počet rokov praxe

3

We are a young progressive company that is becoming one of the leading European players in the sports equipment e-commerce field. In selected sports, we are building a portfolio of specialized stores that help innovate the world of sports retail. Our healthy ambitions, drive, and a wide range of products from the world’s leading brands are the everyday partner for both athletes and sports teams on their way to better performance. We aim for the highest goals on the international scene and tackle them patiently, one step at a time.

We are 11TEAMSPORTS, TOP4FOOTBALL, TOP4RUNNING & TOP4FITNESS.

We are TOP4SPORT, a member of the 11TEAMSPORTS Group.

#TEAMTOP4SPORT #11TSFAMILY
ID: 4230909  Datum zveřejnění: 21.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac