Fullstack Web Developer (JS, PHP) se zaměřením na frontend, 30-40 hodin týdně

Topforsport s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu potřebujeme nového kolegu/kolegyni, kdo bude VĚTŠINOU ODPOVĚDNÝ ZA NAŠE FRONTENDOVÉ VÝVOJOVÉ ÚKOLY, ale bude zároveň schopen/a převzít backendový úkol nebo vyřešit celý ticket, nejen frontendovou část.

Tato pozice je pro náš tým speciální. V tuto chvíli máme v našem týmu pouze backendové vývojáře (8 lidí), takže potřebujeme někoho, kdo by se postaral o všechny frontendové úkoly. V našem backlogu však není dostatek takových úkolů (alespoň prozatím), abychom mohli mít v týmu někoho zaměřeného pouze na tyto technologie. Proto hledáme Fullstack Developera, který umí spravovat technologie jako JavaScript, SaSS nebo Bootstrap, ale také PHP s nějakým frameworkem a další věci.

Náš tým vyvíjí a udržuje desítky stávajících webů pro celoevropský trh (22 zemí, 4 brandy a Latte šablony) a několik interních aplikací. Tým se skládá z 8 vývojářů, QA testera a projektového manažera. Budeš součástí celého životního cyklu vývoje funkcí s přímým přístupem k množství zpětné vazby od zákazníků. Budete mít také příležitost rozhodnout, jaké technologie bychom měli v budoucnu používat, protože očekáváme, že budete naším „frontendovým“ technologickým lídrem.

Naše technologie:

- Frontend: JavaScript, SaSS a Bootstrap, Latte šablony, webpack, gulp

- Backend: PHP 8, Nette 3.0, Symfony, MariaDB, ElasticSearch, SAP, Azure

- Ostatní: phpstorm, phpstan, phpfixer, php tester, gitlab, docker, kibana, composer, cypress

Koho hledáme:

Hledáme především zkušenější frontend vývojáře zaměřené na čistý JavaScript. Někoho, kdo si několikrát prošel celým vývojovým procesem, pracoval v týmu a implementoval nebo udržoval vlastní nebo i cizí projekty.

Uvítali bychom někoho s přesahem do PHP, především kvůli samostatnosti při plnění některých konkrétních úkolů.

Komunikativní angličtina. Spousta našich kolegů, včetně designérů, jsou cizinci. I když jsme česká firma, hlavním jazykem firmy je Angličtina. Nemusíš být ale génius, stačí, pokud se domluvíš.

Samostatnost a proaktivita. Všichni pracujeme z domova, musíme věřit, že svou práci odevzdáš včas a v dobré kvalitě bez toho, aniž bychom tě neustále kontrolovali.

Ideální ja přechozí zaměření na ecommerce projekty, nebo nadšení pro tuto oblast vývoje.

Jak pracujeme:

Pracujeme agilně, ve 14 denních sprintech. Máme ranní meetingy, planning i review. Tasky a úkoly nám chodí do systému Redmine, odkud je rozděluje projekťačka podle časových možností každého vývojáře a samozřejmě specializace. Testujeme jak manuálně, tak automaticky.

Veškerý vývoj obstaráváme my, pro naší firmu. Cokoliv se naprogramuje jde okamžitě ven a má přímý dopad na naše klienty.

Jsme rozdělení do několika týmů, podle účelu (ecommerce projekty, interní CMS aplikace, nové projekty).

Výběrko:

- Pošleš svoje CV nebo Linkedin profil. Ať už se rozhodneme jakkoliv, dáme ti do týdne vědět, co a jak.

- Krátce, na 15 minut, ti zavolá Eliška, naše HR, která ti upřesní jak to u nás chodí a odpoví na všechny důležité otázky.

- Online se potkáš s vedoucím vývojového týmu, Romanem, který ti odpoví na tvoje otázky a na oplátku se na nějaké zeptá tebe. Do týdne ti dáme vědět co dál.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Plně práce z domova, Flexibilní pracovní doba
- 20 dní placeného volna
- Volné vstupenky na různé sportovní akce
- Firemní lekce angličtiny, Inspirační pátky
- Slevy od spřátelených společností
- VIP slevy na naše vlastní produkty (až 35 %)
- Roční finanční bonus závislý na výsledcích společnosti
- Finanční příspěvek na Homeoffice
- Finanční příspěvek na pracovní pomůcky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

We are a young progressive company that is becoming one of the leading European players in the sports equipment e-commerce field. In selected sports, we are building a portfolio of specialized stores that help innovate the world of sports retail. Our healthy ambitions, drive, and a wide range of products from the world’s leading brands are the everyday partner for both athletes and sports teams on their way to better performance. We aim for the highest goals on the international scene and tackle them patiently, one step at a time.

We are 11TEAMSPORTS, TOP4FOOTBALL, TOP4RUNNING & TOP4FITNESS.

We are TOP4SPORT, a member of the 11TEAMSPORTS Group.

#TEAMTOP4SPORT #11TSFAMILY
ID: 4353539  Datum zveřejnění: 13.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 800 EUR/měsíc