Živnostníci mzdy 2400 - 3000 eur.,práca v zahraničí, ubytovanie hradené, zálohy podľa Vašej potreby - Stavebný robotník

TOPteam SK s.r.o.

Pod hájom 4254/210, 018 41 Dubnica nad Váhom, Česko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Stredočeský kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Revúca, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Liptovský Mikuláš, okres Turčianske Teplice, okres Bánovce nad Bebravou, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Púchov, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Skalica, okres Nové Zámky, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Kežmarok, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, Okres Kutná Hora, Okres Mladá Boleslav, Okres Uherské Hradiště, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Holandsko
- stavebne práce / murari , strechari, pracovníci na krov ...../
- popis prac aj video zasielame na email
- podmienka aspoň jeden z partie znalosť jazyka - anglicky alebo nemecky - aspoň priemer, avšak slovenský koordinator je priamo na firme/projekte

- zálohy - ak mate záujem
- splatnosť faktur 7 dni
- prvé faktury hned po dvoch tyždnoch možete vystavovať
- práca počas celého roka
- ubytovanie hradené, zabezpečene
- možné turnusy ak mate záujem
- pomoc pri vybavovaní živnosti - ak nemáte založenú

Životopisy nam zasielajte na [email protected], prip. nám volajte neobmedzene 0905 606 111, 0905 606 609

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

stavebný odbor

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prace sú len na živnosť / Holandsko
- aspoň jeden z partie znalosť nemčiny alebo anglického jazyka
- aktívny vodič aspoň jeden z partie
- prax v stavebnom odvetví / murár, tesár, strechár, ..../

Spoločnosť sídliaca na Slovensku zabezpečujúca služby v strojárskom, elektrotechnickom a automobilovom priemysle.
ID: 3146395  Datum zveřejnění: 31.3.2018