Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Sales Manager

Torgan s.r.o.

Místo práce
Václavské náměstí, Praha 1, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsícSazba 35 000 Kč + BONUSY! Platba za školení po zkušební době.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

> Alina Abramova:
Mezinárodní Společnost Torgan je lídrem na trhu v prodeji zboží a služeb.
• kanceláře po celé Evropě!
• více než 1000 zaměstnanců!
• oficiální zaměstnání!

V souvislosti s otevřením nové kanceláře v ČR (Praha) otevíráme volné pracovní místo obchodního manažera!

Nabízíme NEJLEPŠÍ pracovní podmínky:
• sazba 35 000 Kč + BONUSY! Platba za školení po zkušební době.
• promyšlený a efektivní systém vzdělávání, školení a osobních lekcí.

Systém motivace zaměstnanců s pravidelnými maratony a hodnotnými dárky.
• nová a moderní kancelář v centru Prahy (stanice metra Muzeum), kde je pro naše zaměstnance vždy lahodná káva a čaj
• oficiální zaměstnání.
• široké vyhlídky na rozvoj a rychlý kariérní růst.
• přátelský kolektiv a vřelá atmosféra

Co od Vás očekáváme?
• jste komunikativní, cílevědomý a ochotný objevovat nové oblasti
• máte chuť pracovat na telefonu a poskytovat zákazníkům informace o našem produktu
•máte pracovní povolení v Praze
• znalost ruštiny na základní úrovni (není nutná znalost češtiny)
• znalost angličtiny alespoň na úrovni B2 je výhodou
• bez drogové závislosti

Pokud Vás zaujala pracovní nabídka, neváhejte zaslat životopis. Rádi se s Vámi setkáme v naši kanceláři!

Životopis zasílejte na emailovou [email protected]

tel HR oddělení:
+420702059061, +420722942413, +420725528344 Alina

International company Torgan s.r.o. is a leader in Marketing.
• offices throughout Europe!
• more than 1000 employees!
• official employment!
We open new office in Prague that is why we are looking for Sales Managers.
We offer the BEST working conditions:
• Salary from 35,000 crowns + BONUSES! Training course will be payed after passing the trial term.
• Effective system of education and training.
•Working with hot and worm client’s bases.
• Motivation system with regular marathons and valuable prizes.
• Our office is located in the center of Prague (Muzeum metro station) where you will be treated with hot coffee and tea.
• Official employment.
• Wide prospects for career growth.
• Friendly team and warm atmosphere
What you need to do:
•to be sociable, goal-oriented with an ability to learn new areas and to achieve goals
•be able to work on the phone and provide our clients with the information about our product
• be from 18 till 40 yeas old
• to have a work permit in Czech Republic
• to speak Russian (Czech language is not required)
• English (B2 level) is will be an advantage
• without drug addition
Would you like to come to us?
Registration for an interview in the HR department:
+420702059061,
+420722942413,
+420725528344 Alina
[email protected]

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4459471  Datum zveřejnění: 3.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc