Можливість для людей з України

HR manager

Torgan s.r.o.

Místo práce
Václavské náměstí, Praha 1, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní Společnost Torgan je lídrem na trhu v prodeji zboží a služeb.
• kanceláře po celé Evropě!
• více než 1000 zaměstnanců!
• oficiální zaměstnání!

V souvislosti s otevřením nové kanceláře v ČR (Praha) otevíráme volné pracovní místo HR manager!

Nabízíme NEJLEPŠÍ pracovní podmínky:
• sazba 35 000 Kč + BONUSY!
Systém motivace zaměstnanců s pravidelnými maratony a hodnotnými dárky.
• nová a moderní kancelář v centru Prahy (stanice metra Muzeum), kde je pro naše zaměstnance vždy lahodná káva a čaj
• oficiální zaměstnání.
• široké vyhlídky na rozvoj a rychlý kariérní růst.
• přátelský kolektiv a vřelá atmosféra

Co od Vás očekáváme?
• jste komunikativní a cílevědomý
•máte pracovní povolení v Praze
• znalost ruštiny na základní úrovni (není nutná znalost češtiny)
• znalost angličtiny alespoň na úrovni B2 je výhodou
• bez drogové závislosti

Pokud Vás zaujala pracovní nabídka, neváhejte zaslat životopis. Rádi se s Vámi setkáme v naši kanceláři!

Životopis zasílejte na emailovou [email protected]

tel HR oddělení:
+420702059061, +420722942413, +420725528344 Alina

International company Torgran s.r.o. is a leader in Marketing.
   • offices throughout Europe!
   • more than 1000 employees!
   • official employment!
We open new office in Prague that is why we are looking for HR Managers.
  We offer the BEST working conditions:
   • Salary from 35,000 crowns + BONUSES!
   • Motivation system with regular marathons and valuable prizes.
   • Our office is located in the center of Prague (Muzeum metro station) where you will be treated with hot coffee and tea.
   • Official employment.
   • Wide prospects for career growth.
   • Friendly team and warm atmosphere
  What you need to do:
• to be sociable, flaxible with good communicative skills
   • to have a work permit in Czech Republic
   • to speak Russian (Czech language is not required)
   • English (B2 level) is will be an advantage
   • Without drug addition
Would you like to come to us?
Registration for an interview in the HR department:
+420702059061,
+420722942413,
+420725528344 Alina
[email protected]

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4459476  Datum zveřejnění: 3.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc