Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Менеджер по продажам

Torgan s.r.o.

Místo práce
Václavské náměstí 58, Nové Město, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
31 000 Kč/měsícСтавка чистыми 25000+ БОНУСЫ!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sales Manager bez znalosti češtiny!
Mezinárodní Společnost Torgan je lídrem na trhu v prodeji zboží a služeb.
• kanceláře po celé Evropě!
• více než 1000 zaměstnanců!
• oficiální zaměstnání!

V souvislosti s otevřením nové kanceláře v ČR (Praha) otevíráme volné pracovní místo obchodního manažera!

Nabízíme NEJLEPŠÍ pracovní podmínky:
• sazba 25 000 Kč + BONUSY! Platba za školení po zkušební době.
• promyšlený a efektivní systém vzdělávání, školení a osobních lekcí.

Systém motivace zaměstnanců s pravidelnými maratony a hodnotnými dárky.
• nová a moderní kancelář v centru Prahy (stanice metra Muzeum), kde je pro naše zaměstnance vždy lahodná káva a čaj
• oficiální zaměstnání.
• široké vyhlídky na rozvoj a rychlý kariérní růst.
• přátelský kolektiv a vřelá atmosféra

Co od Vás očekáváme?
• jste komunikativní, cílevědomý a ochotný objevovat nové oblasti
• máte chuť pracovat na telefonu a poskytovat zákazníkům informace o našem produktu
•máte pracovní povolení v Praze
• znalost ruštiny na základní úrovni (není nutná znalost češtiny)
• znalost angličtiny alespoň na úrovni B2 je výhodou
• bez drogové závislosti

Pokud Vás zaujala pracovní nabídka, neváhejte zaslat životopis. Rádi se s Vámi setkáme v naši kanceláři!

Termín pohovoru na HR oddělení:
+420 602 530 920 Anna
+420 606 794 937 Maria
+420 725 528 344 Alyona

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vsaďte 25 000 Kč+ BONUSY! Naše společnost poskytuje pětidenní školení a hradí je.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4471878  Datum zveřejnění: 23.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 31 000 Kč/měsíc