Servisní technik - Kladensko, Mělník, Praha-východ, Pardubice,Rosice u Brna

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

Místo práce
K Vypichu, Rudná, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše společnost právě hledá kolegy na pozici SERVISNÍ TECHNIK pro region Kladensko, Mělník, Praha - východ, Pardubice a Rosice u Brna. Nástup možný IHNED!

Vaší náplní práce bude:
- Instalace strojů a provádění školení obsluhy zákazníků
- Provádění preventivní údržby k zajištění dlouhodobého optimálního výkonu strojů
- Včasná identifikace problémů a provádění komplexních oprav strojů u zákazníka
- Předávání a hlášení přetrvávajících problémů v souladu se servisními postupy
- Identifikovat možné příležitosti pro další rozšiřování obchodních vztahů a předávání podnětů dále na definovaná místa ve společnosti
- Spolupodílení se na vytváření dlouhodobých vztahů se zákazníky
- Správné, včasné a úplné reportování prováděných činností
- Optimalizace spolupráce s kolegy podle aktuálního časového vytížení, aktivit a procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce v silné, mezinárodní společnosti
- 5 týdnů dovolené a 5 sick days v případě krátké nemoci
- kafeterie na pracovišti zdarma
- dárkové poukázky k narozeninám a různým výročím
- věrnostní bonusy po 5,10 a 20 letech u firmy
- zařazení do bonusového systému po absolvování školení a přechodu na dobu neurčitou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Toyota Material Handling, jako součást skupiny Toyota Industries Corporation, je považována za globálního lídra v manipulační technice. Pečlivě dbáme na dodržování principů Toyota Way, které jsou založeny na dvou základních pilířích – respektu k lidem a soustavném zlepšování. Naši zaměstnanci uplatňují tyto hodnoty na všech úrovních při své každodenní práci, a i proto je značka Toyota zárukou nejvyšší kvality a spolehlivosti. Pokud jste nadšencem pro technologie a oblast logistiky jako my, pak čtěte dál, protože právě nabíráme nové posily.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3428831  Datum zveřejnění: 23.7.2018