Servisní technik - Rudná

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

Místo práce
K Vypichu 1049, Rudná, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava strojů USED k prodeji
Příprava strojů STR na pronájem
Příprava strojů Demo a Test
Opravy strojů z STR, USED, Demo flotily
Větší opravy strojů včetně Komerčního servisu.
Opravy strojů – Pojistné události (vetší opravy)
Provádění PDI kontrol
Předprodejní kontrola, příprava NEW strojů před prodejem
Speciální přípravy pro demonstrace a testace strojů u zákazníků ve spolupráci s obchodníky
Ve spolupráci s produktovým managementem příprava a kalkulace lokálních úprav strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce v silné, mezinárodní společnosti
Zařazení do bonusového programu po zkušební době
5 týdnů dovolené + 5 dnů sick days
Stravenky
Příspěvek na dopravu dle vzádlenosti od bydliště
Občerstvění na pracovišti
Benefitní kafeterie ve výši 4.000 Kč
Věrnostní bonusy po 5,10 a 15 letech u firmy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Automechanik, Autoelektrikář

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Toyota Material Handling, jako součást skupiny Toyota Industries Corporation, je považována za globálního lídra v manipulační technice. Pečlivě dbáme na dodržování principů Toyota Way, které jsou založeny na dvou základních pilířích – respektu k lidem a soustavném zlepšování. Naši zaměstnanci uplatňují tyto hodnoty na všech úrovních při své každodenní práci, a i proto je značka Toyota zárukou nejvyšší kvality a spolehlivosti. Pokud jste nadšencem pro technologie a oblast logistiky jako my, pak čtěte dál, protože právě nabíráme nové posily.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3476696  Datum zveřejnění: 23.8.2018