Vedoucí dřevoprodeje a výroby nábytku

TRACOR CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Masarykova 385, 344 01 Domažlice, Okres Domažlice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-18
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách (52220)

Pracoviště a kontakty

Firma:TRACOR CZ s.r.o., IČ 29164010
Pracoviště:TRACOR CZ s.r.o. - Domažlice II., Masarykova 385, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-18
Mzdové rozpětí:od 20000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: středoškolské vzdělání s maturitou, znalost truhlářského sortimentu podmínkou ,
práce na PC podmínkou, praxe s prodejem a vedením kolektivu, samostatné vystupování, svědomitost, zodpovědnost, technické uvažování, komunikativnost, příjemné vystupování
Nabízíme: plat 20.000 - 40.000 Kč, dle praxe, plný pracovní úvazek, smlouva na dobu neurčitou
Životopisy zasílat: [email protected].

Poslední změna:2016-11-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 11744100789

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou