Hlavní účetní

TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Místo práce
České mládeže 1096, Rochlice, Liberec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Samostatné zpracování účetnictví celé obchodní skupiny vlastním účetním oddělením
• Kontrola mzdové agendy včetně hlídání přesčasů
• Řešení případů s daňovou auditorkou, podíl na zpracování konsolidované uzávěrky
• Odpovědnost za vedení týmu 3 účetních a jejich rozvoj, koordinace činností účtárny
• Odpovědnost za účetní a ekonomické výstupy oddělení
• Komunikace s dodavateli
• Kontrola správnosti faktur
• Reporting finanční ředitelce, sledování cashflow, ekonomické analýzy, kontrola nákladů a hospodaření společnosti
• Správa nemovitostí, daňová přiznání při nákupu a prodeji nemovitostí

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní společnosti
• Odpovídající platové ohodnocení
• Notebook, telefon
• 5 týdnů dovolené po zapracování
• Pravidelná pracovní doba
• Systém odborného vzdělávání zaměstnanců
• Přátelské prostředí a příjemný kolektiv
• Zajímavé firemní bonusy (masáže apod.)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

v oboru účetnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti s vedením zaměstnanců
• Komplexní přehled o podvojném účetnictví
• Znalost účetního programu Duel Ježek výhodou
• Orientace v daňových zákonech
• Samostatnost, spolehlivost a pečlivost
• Ochota učit se novým věcem
• Dokázat určit si priority
• Týmového ducha

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., patří mezi největší maloobchodní řetězce v České republice. V současné době provozujeme ve spolupráci s franchisanty více jak 154 kmenových prodejen s tabákovými výrobky, tiskovinami a doplňkovým sortimentem s působností po celé ČR. Jsme ryze česká společnost s více jako 25 letou tradicí na trhu.
ID: 3455248  Datum zveřejnění: 23.7.2018