Hľadáme šikovných kuchárov ! Strava a ubytovanie grátis

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 2200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme skúsených kuchárov do hotelových rezortov v Hornom Rakúsku

- ubytovanie a strava zdarma
- rakúska zmluva(všetky výhody rakúskeho socialného systému)
- miesto výkonu práce : Horné Rakúsko(okolie Wels)
- mzda : od 2200€

Životopisy v nemeckom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo sa informujete telefonicky +421917131685.
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem. Kvôli veľkému záujmu budeme kontaktovať iba vyhovujúcich kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Stabilná firma pôsobiaca na trhu práce .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nemecký jazyk na komunikatívnej urovni
-vlastné auto
- flexibilita
- ochota pracovať

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3707086  Datum zveřejnění: 1.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 2200€