Reagujte bez životopisu

Operátor výroby s ubytováním zdarma v Berouně ! Týdenní zálohy!

TRANSFER International Staff k.s.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

» evidence výroby
» vizuální kontrola a dodržování pracovních postupů
» manuální komplementace malých komponentů
» nemusíte se bát ,že byste zvedaly namáhavé předměty

Zaměstnanecké výhody, benefity

» 128 Kč/Hod
» Nástup ihned
» Svozy zdarma, cesta do práce cca do 30 min
» Ubytování zdarma
» Zálohy každý týden
» Výborné závodní stravování s příspěvky
» připlatky za odpolední a noční směny
» Volné víkendy
» Osobní ohodnocení
» Příplatky za odpolední 6,- Kč/hod a noční směny 12,-Kč
» Osobní ohodnocení 17,- Kč/hod-
» 15. den v měsíci vyplácení mzdy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jedná se o mezinárodní společnost se 100. letou tradicí. Působí na 4 kontinentech a v České republice sídlí 3 pobočky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

» v manuální zručnost
» odpovědnost,pečlivost, aktivní přístup k práci
» ochotu pracovat v 3-směnném provozu ( 8 hod.)
» zkušenost z podobného místa výhodou
» Ochota ukázat své schopnosti, možnost osobní a finanční růstu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme rakouská agentura s více než 25 letou historií. V současnosti zaměstnáváme více než dva tisíce lidí hlavně v Rakousku, Slovensku, Maďarsku a Německu.
TRANSFER se vyznačuje svým originálním rukopisem za kterým stojí mnoho spokojených zaměstnanců. Každý den vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníků o čemž svědčí jejich věrnost a spokojenost.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.