Prostějov - Kontolor/ka kvality - Možnost ubytování- Týdenní zalohy - Příspěvek na dojíždění

TRANSFER International Staff k.s.

Místo práce
Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
130 - 160 Kč/hod.25 000,-Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vizuální kontrola stabilizátorů a jeho součástí

Zaměstnanecké výhody, benefity

práce na HPP
nástup od 25 000,- Kč
pohyblivá složka (prémie, odměny) 6+3= 9Kč/hod příplatky za práci za přesčas 25%,
příplatek za práci v noci 14,- Kč/hod.
příplatek za odpolední směnu 7,- Kč/hod.
příplatky za práci o víkendu 50%
odměna za pracovní pohotovost 10%,
příplatek za práci ve svátek 100%
možnost týdenních záloh až do výše 1.500,-kč pro místní příspěvek na dopravu 2.000,- kč
možnost ubytování na které přispíváme dle odpracovaných hodin, 200 hod./měs. ubytování ZDARMA
pracovní oblečení, obuv

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Dokončené střední vzdělání
Praxe v automobilovém průmyslu
Spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme rakouská agentura s více než 25 letou historií. V současnosti zaměstnáváme více než dva tisíce lidí hlavně v Rakousku, Slovensku, Maďarsku a Německu.
TRANSFER se vyznačuje svým originálním rukopisem za kterým stojí mnoho spokojených zaměstnanců. Každý den vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníků o čemž svědčí jejich věrnost a spokojenost.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4020226  Datum zveřejnění: 13.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 130 Kč/hod.