Hľadáš prácu na dobu neurčitú? Nová príležitosť v nitrianskej automobilke s platom až 1170€ a dopravou zadarmo!

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Nitra, Slovensko
Termín nástupu
Ihneď
905 - 1 170 EUR/mesiacmesačná mzda od 905 € + od 1. dňa mesiaca nasledujúceho po uplynutí 3-mesačnej skúšobnej doby 905 € + výrobný bonus 0 – 15 % tarifnej mzdy + 13. plat + príspevok na dopravu 20 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pozície v prevádzkach karosárne, lakovne, montáže a kvality. Budete pracovať na výrobnej linke, kde výroba prebieha podľa vysokých štandardov kvality a presne definovaných procesov. Dokážete vykonávať zadané aj opakujúce sa úlohy dôsledne, byť dochvíľny/a a spoľahlivý/á a venovať pozornosť detailom je vám vlastné? Takéto schopnosti u nás určite dobre využijete.

Pracovná pozícia operátor/ka výroby je vhodná aj pre tých, čo nemajú skúsenosti z automobilového priemyslu. Radi vás všetko naučíme v našej Tréningovej akadémii. Spoločne zistíme, pre ktorú oblasť výroby máte tie najlepšie predpoklady a zabezpečíme vám potrebné školenia.

• zmluva na dobu neurčitú

• od začiatku ako kmeňový zamestnanec

• 13-sty plat

• ubytovacie možnosti v blízkosti závodu so zabezpečenou pohodlnou a bezplatnou dopravou z/do práce.

Cena za ubytovanie:
1. mesiac zadarmo
2. mesiac 50 EUR
3. mesiac 75 EUR
od 4. mesiaca si začnete prispievať 100 EUR.

• príplatky za nadčasy nad rámec Zákonníka práce

• stravovanie len za 1 EUR, široká ponuka výberu jedál, plne vybavené oddychové miestnosti so širokou ponukou nápojov a malého občerstvenia z automatov

• zabezpečená zvozová autobusová doprava z rôznych smerov z okolitých miest aj obcí, v prípade dochádzania vlastným autom príspevok vo výške 20 EUR mesačne

• ročne vám poskytneme 300 EUR na svoj voľný čas, či už na relax, vzdelávanie, starostlivosť o zdravie alebo pohodlné nákupy.

• 3% zo súčtu vášho platu a kompetenčného príplatku na doplnkové dôchodkové poistenie a v plnej výške vám budeme hradiť životné a úrazové poistenie, ak sa pre ne rozhodnete

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4077999  Datum zveřejnění: 10.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 905 EUR/mesiac