Výrobný pracovník s platom až 1000€. Práca vhodná aj pre ženy a absolventov! Ubytovanie a doprava zdarma!

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Partizánske, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
865 - 1 000 EUR/mesiaczákladná mzda od 750€ + Variabilná zložka mzdy až 15% + príplatok za nočnú zmenu a víkend

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca zahŕňa montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
• Pracuje sa podľa stanovených noriem a presných pracovných postupov
• Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek
• Vizuálna kontrola, balenie a následne označovanie hotových výrobkov
• Práca na 3 zmeny

• Zvýšenie základnej mzdy po odpracovaní 6 mesiacov
• Príjemné pracovné prostredie
• Príplatok za nočnú zmenu, za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce
• Dovolenková a vianočná prémia 500€
• Variabilná odmena až 15%
• Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov ZADARMO
• Poskytovanie nového ubytovania ZADARMO
• Stravovanie priamo v jedálni (výber zo 4 jedál/ aj bezlepkové jedlo za 0,69 EUR)
• Možnosť zálohy už po odpracovaní jedného týždňa
• Koordinátor k dispozícií každý pracovný deň
• Odmena za odporučenie zamestnanca 50€

V prípade, ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis alebo nám zavolajte na tel. čísle: +421948 941 805.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• chuť pracovať
• manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav (dobrý zrak)
• ochota pracovať na 3 zmennú prevádzku
• ochota vycestovať za prácou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4081325  Datum zveřejnění: 14.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 865 EUR/mesiac