Práca pre šikovných a manuálne zručných pracovníkov. Mzda až 1 433 € mesačne. Práca je možná AJ NA ŽIVNOSŤ.

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
dohodou
1 433 EUR/mesiaczákladná (nástupná) mzda - 4,27€/hodina + príplatky za zmennosť, náročnosť práce a iné (nad rámec zákona) + osobné ohodnotenie, príplatok za produktivitu a za 100% dochádzku + iné ďalšie príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výrobný pracovník má možnosť zamestnať sa na oddeleniach:

Obsluha presuvne (potrebný preukaz viazača bremien a na obsluhu mostového žeriavu).
Obsluha lakovne (nanášanie laku pomocou striekacích pištolí).
Obsluha plazmy (obsluha páliaceho a rezacieho stroja - pálenie jednotlivých častí).
Zvarovňa (obsluha zváracieho portálu).
Obsluha kovacieho lisu.

- rôzne druhy osobných ohodnotení
- zákonné príplatky nad rámec povinnej sadzby
- individuálny prístup
- možnosť pracovať aj na živnosť
- pomoc pri riešení exekúcií a náležitosťami s ÚPSVaR
- pravidelné zálohy

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám prosím pošlite svoj životopis. Každý uchádzač bude kontaktovaný.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Firma, pre ktorú je pracovná pozícia obsadzovaná sa zameriava na výrovu oceľových nosníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- ochota pracovať na 3 zmeny
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- skúsenosť s prácou vo výrobe
- dobrý zdravotný stav

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4094883  Datum zveřejnění: 3.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 433 EUR/mesiac