Pohovor v Prešove, práca v Topoľčanoch! Práca vhodná aj pre absolventov. Ubytovanie ZDARMA.

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Prešov
950 EUR/mesiaczákladná mzda 750€ (po 6. mesiacoch 800€) + Variabilná zložka mzdy 15% + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov/kolegyne do nášho tímu v Topoľčanoch, kde sa vyrábajú svetlá pre automobilový priemysel. Po úspešnom pohovore máte istý nástup. Možnosť pohovoru aj v Trnave, Nitre a v Topoľčanoch.
Čo Vás čaká v novom zamestnaní?

- Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
- Obsluha výrobných zariadení
- Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov
- Práca na 3 zmeny
- Práca v stoji

Možnosť zamestnať sa aj na iných pracovných pozíciách alebo v iných mestách. Viac informácií poskytneme pri osobnom stretnutí na našej novej pobočke v Prešove, Nitre, Trnave alebo priamo v Topoľčanoch.

Najväčší benefit je ubytovanie ZDARMA, ktoré je formou nových plne vybavených bytov. (práčka, kúpeľňa, TV, internet, kuchyňa priamo v byte). Okrem toho získate:

- stabilnú prácu
- príjemné pracovné prostredie
- zákonné príplatky
- variabilnú odmenu až do 15 %
- ubytovanie zdarma
- dopravu do práce
- stravu len za 0,69 €

Ak momentálne nemáte peniaze, nevadí. Kedykoľvek nás môžete požiadať o zálohu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba svetlometov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

U nás dostáva možnosť zamestnať sa každý uchádzač, ktorý spĺňa tieto požiadavky:

- Manuálna zručnosť
- Dobrý zdravotný stav
- Ochota pracovať v noci

Skúsenosť s podobnou prácou je vítaná avšak prijmeme aj absolventov.

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4098546  Datum zveřejnění: 8.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac