Pracovník na pozíciu montáž so mzdou až 1177 € + 13.plat - ubytovanie a doprava zabezpečené.

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Senica, Slovensko
1 177 EUR/mesiac850 základ mzdy+prémie (až do 220€)+príplatky + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa čaká v novom zamestnaní?

- skladanie mechanických a elektrických častí vozidla (svetlá, prevodovka, kolesá atď.) podľa návodov
- skrutkovanie, nitovanie, lepenie
- trojzmenná prevádzka
- možnosť práce na VZV !! (kurz ZDARMA)

Možnosť zamestnať sa aj na super pozíciu kontrolór kvality, kde bude tvoja náplň práce - testovanie a jazda na nových automobiloch. Možnosť zamestnať sa aj na iných pracovných pozíciách.

Odpovedáme na každú žiadosť.

Okrem pravidelných školení a mladého dynamického kolektívu získaš aj:
- stravu a pitný režim
- zabezpečené ubytovanie
- zabezpečenú dopravu
- stabilnú prácu
- 13. plat
- ubytovanie po úspešnom pohovore

Si z ďaleka? Nevadí, príď k nám na pohovor a ubytujeme ťa hneď po úspešnom pohovore. Ak momentálne nemáš peniaze, nevadí. Kedykoľvek nás môžeš požiadať o zálohu.

V prípade záujmu ma môžete kontaktovať na 0948 925 330 alebo mailom na [email protected]. Vieme Vás zamestnať v rámci celého Slovenska.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba automobilov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav
- skúsenosť s prácou v takte výhodou
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny
- samostatnosť

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4101468  Datum zveřejnění: 11.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 177 EUR/mesiac