Hľadáme Nástrojára do Topoľčian! Ubytovanie a doprava zabezpečené zdarma!

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Topoľčany, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 500 EUR/mesiacOd 1 200 EUR/mesiac + variabilná zložka mzdy do výšky 15 % + príplatky zo ZP + ostatné benefity (Finálna mzda sa odvíja od skúseností a znalostí a je predmetom individuálnej ponuky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce: »

- Oprava, optimalizácia, údržba foriem a vstupná kontrola nových foriem na spracovanie plastov
- Analýza závad a výrobných problémov v oblasti vstrekovania a zavedenie včasných a správnych nápravných opatrení
- Sledovanie plánu údržby vstrekovacích foriem
- Vytváranie dokumentácie v Microsoft Office (PowerPoint, Word, Excel)
- Komunikácia s vedúcim zmeny nástrojárne a nastavovačom vstrekolisov
- Zabezpečenie plynulého chodu výroby na oddelení plastov
- práca na 3 zmeny

» stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami  » príjemné pracovné prostredie
» príplatok za nočnú zmenu
» príplatok za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce
» 15% variabilná odmena
» príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy
» poskytnutie ubytovania ZDARMA
» stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a taktiež aj bezlepkové jedlo
» Refferal bonus
» Mzdová kompenzácia za sťažený výkon práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Preukázateľná prax a skúsenosti s opravou a údržbou vstrekovacích foriem
- Skúsenosti so zváraním a leštením foriem
- Min. SŠ vzdelanie technického smeru
- Znalosť MS office (Powerpoint, Word, Excel) a prenos fotografií
- Elektrotechnická vyhláška veľkou výhodou
- Záujem sa ďalej vzdelávať v oblasti vstrekovania a vstrekovacích foriem
- Ochota pracovať na 3 resp. 2 zmeny

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4157536  Datum zveřejnění: 8.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac