Moravská Třebová - obsluha lisu, ubytování zajištěno, příspěvek na dopravu

TRANSFER International Staff k.s.

Místo práce
Svitavy, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 100 Kč/hod.příplatky za práci přesčas (25%), noční (10%), víkendy (10%), svátky (100%)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha lisu
- kontrola stroje
- vizuální kontrola kvality plastového dílů
- úprava či zarovnání polotovaru
- třídění a balení dílů, kompletace do beden
- vedení záznamů
- komunikace s vedoucími pracovníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda 115kč/hod
- týdenní zálohy až 1500kč
- příplatky za práci přesčas (25%), noční (10%), víkendy (10%), svátky (100%)
- možnost ubytování na bytě
- příspěvek na dopravu až 3000kč
- příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

není nutná praxe, zaškolení probíhá ve firmě, přímo v provozu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

TRANSFER International Staff je rakouská společnost, která má více jak 25leté zkušenosti na trhu práce. Momentálně zaměstnáváme víc jako třitisíce lidí.
Chtěli bysme našim servisem nadchnout naše klienty, ale i uchazeče o zaměstnání.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- nepřetržitý provozu (krátký, dlouhý týden)
- samostatnost, zručnost
- manuální práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme rakouská agentura s více než 25 letou historií. V současnosti zaměstnáváme více než dva tisíce lidí hlavně v Rakousku, Slovensku, Maďarsku a Německu.
TRANSFER se vyznačuje svým originálním rukopisem za kterým stojí mnoho spokojených zaměstnanců. Každý den vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníků o čemž svědčí jejich věrnost a spokojenost.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4174703  Datum zveřejnění: 4.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 100 Kč/hod.