Hľadáme zásobovačov / skladníkov. Doprava a ubytovanie zabezpečené zdarma!

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou, Slovensko
Termín nástupu
Ihneď, dohodou
830 - 1 060 EUR/mesiaczákladná mzda 800€/830€ + Variabilná zložka mzdy 15% + príplatky podľa zákonníka práce + dovolenková a vianočná prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme nových zamestnancov na pozíciu SKLADNÍK a ZÁSOBOVAČ. Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- preberanie materiálu
- Uskladňovanie materiálu
- Obsluha VZV a manipulačnej techniky
- Príjem materiálu a výdaj materiálu do výroby
- Expedícia hotových výrobkov
- Práca na 3 zmeny

- Stabilná práca
- Príjemné pracovné prostredie
- Príplatky podľa zákonníka práce
- Dovolenková prémia 500 € + vianočná prémia 500 €
- Po 6 mesiacoch navýšenie základnej mzdy na 860 €
- 15% variabilná odmena
- Možnosť využitia našej autobusovej dopravy z 9 smerov ZDARMA
- Poskytnutie ubytovania: zdarma
- Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a taktiež aj bezlepkové jedlo
- Možnosť čerpať týždennej zálohy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Flexibilita
- Zodpovedný prístup k práci
- Skúsenosť s prácou VZV (s obnovou papierov vieme pomôcť)
- Dobrý zdravotný stav
- Ochota pracovať na 3 zmeny.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4181836  Datum zveřejnění: 13.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 830 EUR/mesiac