Vycestuj za prácou tam, kde sa to oplatí. Operátor výroby so mzdou až 1 300 €! Zabezpečené ubytovanie!

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Sládkovičovo, Slovensko
Od 1 300 EUR/mesiac5,36 €/hodina (možné navýšenie mzdy už po zaškolení a po skúšobnej dobe) + variabilná zložka mzdy do 15% + dochádzkový bonus 80€ a štvrťročné odmeny za dochádzku + príplatok za hluk a prach + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre najväčšieho výrobcu oceľového drôtu hľadáme šikovných zamestnancov, ktorí majú technické myslenie.
V novej práci Vás čaká:
- obsluha a nastavovanie strojov na výrobu drôtu
- nahadzovanie vstupného materiálu
- jednoduché servisné práce
- práca v nepretržitom režime v 12 hodinových zmenách (R,N,V,V)

Práca je vhodná aj pre ženy.

Okrem personálneho servisu počas celého pracovného pomeru získate:
- ubytovanie ZDARMA
- dobrú dostupnosť do práce
- možnosť navýšenia platu už po zaškolení (po 3-6 týždňoch)
- ďalšie možné navýšenie platu po 3 mesiacoch
- dochádzkový bonus 80€
- variabilnú zložku mzdy do 15%
- rizikový príplatok (za hluk a prach)
- obedy v jedálni za 0,99 € + bageta
- pravidelné ZÁLOHY
- bonus za odporúčanie známeho

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- žeriavnický preukaz a preukaz viazača bremien (ak ho nemáte, vieme Vám ho zabezpečiť)
- ochota pracovať na 12hod. zmeny
- technické myslenie
- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4318751  Datum zveřejnění: 2.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac