Zvárač (135) - 15 €/h. Zabezpečené ubytovanie!

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Stará Ľubovňa, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
15 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skúsených zváračov.
Náplň práce:
- skladanie dielov podľa výkresu
- ručné zváranie dielov metódou MIG, MAG
- zodpovednosť za správne nastavenie a používanie zváracích nástrojov
- dodržiavanie technických postupov zvárania
- pracuje sa na 2 zmeny

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať.

- možnosť nadčasov
- zabezpečené ubytovanie
- zabezpečená strava
- bez nočných zmien
- možnosť záloh

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti so zváraním metódou MIG/MAG
- PLATNÝ zváračský preukaz 135 - PODMIENKA!
- štátne skúšky
- manuálna zručnosť
- schopnosť čítať technické výkresy - PODMIENKA!
- kurz viazača bremien

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4318839  Datum zveřejnění: 2.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 15 EUR/hod.