Pracuj na Slovensku ve skladu jako Picker/ka - mzda až 1100€ - doprava zdarma ze širokého okolí

TRANSFER International Staff k.s.

Místo práce
Nitra, Slovenská republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
860 - 1 100 EUR/měsícMzda až 1100€ + docházkový bonus až 15% (závisí na docházce zaměstnance) + příplatky za nadčasy + zákonné příplatky + 4,5€ stravný lístek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce v logistických a skladových prostorách závodu:

• Příjem, výdej , vychystávání materiálů a jeho kontrola podle objednávky
• Přebalování a balení součástek
• Kontrola množství materiálu na skladě
• Práce se skenerem
• Manuální zaskladnění / vyskladnění do/z regálů
• Učast na inventurách
• Práce v pohybu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzda až 1100€
• Docházkový bonus až 15%
• Příplatky za přesčas
• Stravné lístky 4,5€
• Možnost absolvování kurzu VZV a přestup na pozici Skladník
• Doprava ZDARMA z různých směrů
• Možnost ubytování
• Možnost týdenních záloh

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Jsme rakouská agentura s více než 21 letou historií. V současnosti zaměstnáváme více než dva tisíce lidí hlavně v Rakousku, Slovensku, Maďarsku a Německu.
TRANSFER se vyznačuje svým originálním rukopisem za kterým stojí mnoho spokojených zaměstnanců. Každý den vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníků o čemž svědčí jejich věrnost a spokojenost.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Ochotu pracovat na 3 směnný provoz (ranní, odpolední, noční)
• Základní vzdělání, středoškolské bez maturity / s maturitou
• Práce je vhodná pro každého
• Není potřeba předchozí zkušenost, vše vás naučíme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme rakouská agentura s více než 25 letou historií. V současnosti zaměstnáváme více než dva tisíce lidí hlavně v Rakousku, Slovensku, Maďarsku a Německu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4322539  Datum zveřejnění: 6.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 860 EUR/měsíc