Operátor výroby v automobilovém průmyslu se mzdou až 1100€! Doprava, ubytování a strava zajištěna. Možnost týdenních záloh.

TRANSFER International Staff k.s.

Místo práce
Okres Trnava, Slovensko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
781 - 1 100 EUR/měsícMzda až 1100€ + výkonostní bonus do 133€ + přítomnostní bonus do 100€ + zákonné příplatky + 4€ stravný lístek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce v automobilovém průmyslu. Práce na montážní lince.

• Montáž dílů, obsluha linky
• Ochota pracovat na 3 směny ( ranní , odpolední, noční)
• Kompletace sedaček do automobilů
• Dodržování předepsaných pracovních postupů
• Dodržování norem kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzda až 1100€
• Výkonostní bonus do 133€
• Přítomnostní bonus do 100€
• 2 nápoje denně zcela ZDARMA
• Zákonné příplatky
• Možnost ubytování
• Zajištěná doprava z širokého okolí
• Možnost týdenních záloh

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Jsme rakouská agentura s více než 21 letou historií. V současnosti zaměstnáváme více než dva tisíce lidí hlavně v Rakousku, Slovensku, Maďarsku a Německu.
TRANSFER se vyznačuje svým originálním rukopisem za kterým stojí mnoho spokojených zaměstnanců. Každý den vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníků o čemž svědčí jejich věrnost a spokojenost.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti s prací v automobilvém průmyslu výhodou
• Manuální zručnost
• Preciznost a přesnost v dodržování výrobních postupů
• Spolehlivou docházku
• Sebedisciplína, pracovitost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme rakouská agentura s více než 25 letou historií. V současnosti zaměstnáváme více než dva tisíce lidí hlavně v Rakousku, Slovensku, Maďarsku a Německu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4327807  Datum zveřejnění: 12.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 781 EUR/měsíc