Pracovník zinkovny- 200,-kč /hodina - ubytování

TRANSFER International Staff k.s.

Místo práce
Pelhřimov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsícMzda 200,-Kč/hodina + Noční směna 10% + Práce o víkendu 10% + 25% Přesčasy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulace s ocelovými výrobky
Příprava materiálu na zinkování
Navěšování a svěšování ocelových dílů
Kontrola kvality
Ruční dočištění materiálu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda 200,–Kč na hodinu
Smlouva na DPČ
Týdenní zálohy ve výši 3.000,– Kč
Možnost ubytování
Závodní stravování
Příplatek za noční směnu 10%
Příplatek za odpolední směnu 10%
Příplatky za přesčasy 25%

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jsme rakouská agentura s více než 21 letou historií. V současnosti zaměstnáváme více než dva tisíce lidí hlavně v Rakousku, Slovensku, Maďarsku a Německu.
TRANSFER se vyznačuje svým originálním rukopisem za kterým stojí mnoho spokojených zaměstnanců. Každý den vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníků o čemž svědčí jejich věrnost a spokojenost.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Práce ve 3 směnném provozu (+ soboty)
Fyzická zdatnost
Dodržování bezpečnostních pravidel

Místo výkonu práce : České Budějovice

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme rakouská agentura s více než 25 letou historií. V současnosti zaměstnáváme více než dva tisíce lidí hlavně v Rakousku, Slovensku, Maďarsku a Německu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.