Manažer náboru zahraničních zaměstnanců

TRANSFER International Staff k.s.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 100 000 Kč/měsícFinální mzda závisí na zkušenostech kandidáta. Bonusy od dosaženého obratu.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· plánování a řízení projektů
· koordinace projektů a stanovování priorit
· koordinace a řízení náborového týmu
· aktivní komunikace s klienty
· administrativa projektové dokumentace
· kontrola plnění úkolů a přijímání nápravných opatření
· reporting

Informace o náboru

Rozšiřujeme tým o zkušeného projektového manažera, který zapadne do kolektivu a zajistí naplňování požadavků našich zákazníků.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· praxe na obdobné pozici podmínkou
· znalost vízových procesů pro pracovníky ze 3. zemí podmínkou
· komunikativní znalost AJ alebo NJ, Ruský jazyk je výhodou
· znalost zákonníka práce
· dobrá znalost MS Excel
· samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilita
· řidičský průkaz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme rakouská agentura s více než 25 letou historií. V současnosti zaměstnáváme více než dva tisíce lidí hlavně v Rakousku, Slovensku, Maďarsku a Německu.
TRANSFER se vyznačuje svým originálním rukopisem za kterým stojí mnoho spokojených zaměstnanců. Každý den vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníků o čemž svědčí jejich věrnost a spokojenost.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.